Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУправління транспорту пропонує підняти тариф на паркінг у центрі Львова з 4 до 40 грн

2014-12-07 03:55:52


Управління транспорту пропонує підняти тариф на паркінг у центрі Львова з 4 до 40 грн

Начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міськради Віктор Щир пропонує підвищити вартість години паркування у центрі міста з 4 грн до 40 грн.

Про це він повідомив 5 грудня на засіданні виконкому ЛМР, озвучуючи пропозиції управління щодо паркування у центральній частині міста у вихідні та святкові дні.

«Пропонуємо переглянути діючий тариф на паркування транспортних засобів в центральній частині міста – підвищити з 4 грн до 40 грн за годину», – зазначив Віктор Щир.

Перший заступник міського голови Львова Олег Синютка натомість перепитав, чи начальник управління транспорту та зв’язку пропонує «це серйозно» і чи його не лякає 40 грн за паркомісце.

«Лякає, але це стосується лише центру міста. Тут на сьогодні є 375 діючих паркомісць», – відповів Щир.

Член виконкому ЛМР Василь Косів зауважив, що плату за паркування таки потрібно піднімати, тому що 4 грн – «це зараз не тариф», але, за його словами, це має бути не на стільки різко.

Олег Синютка своєю чергою підкреслив, що відповідну пропозицію управління транспорту не треба вважати серйозною, з його слів, над цим треба ще попрацювати.

«Я навіть не хотів би, щоб журналісти всерйоз її репрезентували для громадськості. Бо це дуже сиро», – підсумував перший заступник Садового.

Відтак, виконком вирішив повернутись до цього питання за місяць.

Нагадаємо, на одному з попередніх засідань виконкому Віктор Щир поінформував, що у центрі Львова функціонує 11 майданчиків для платного паркування транспортних засобів. Йдеться про майданчики за такими адресами: вул. Шпитальна (27 паркомісць), Валова (78), Коперника (15), Гнатюка (24), Костюшка (22), Саксаганського (21), Словацького (30), Чайковського (37), пл. Міцкевича (26), Маланюка (15), просп. Шевченка (80). Також відбулося засідання конкурсного комітету з визначення операторів паркування транспортних засобів на вул. Січових Стрільців (12 паркомісць). Конкурс виграло ЛКП «Львівавтодор».

Тому, наголосив тоді Щир, управління транспорту та зв’язку вважає недоцільним облаштовувати безкоштовні додаткові зони паркування у центрі міста у вихідні та святкові дні.

Натомість члени виконкому ЛМР зазначили, що межі паркування в центрі таки треба розширювати. Як варіант, за додаткові паркомісця вони пропонували брати більшу плату, тим самим відлякуючи автівки від центру.

джерело: zik.ua


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Найстрашніше слово в ядерній фізиці - «Упс»

Він хотів налагодити відносини з тещею і вирішив замовити їй по Інтернету красиве модне плаття, але, як на зло, вона прокинулася якраз в той момент, коли він вимірював її рулеткою...JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень