Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЕкс-секретар Дрогобицької міської ради Роман Курчик спростовує неправдиве звинувачення

2014-12-10 21:15:24


5 грудня у Світлиці Дрогобицької Ратуші відбулася прес-конференція Романа Курчика, екс-секретаря Дрогобицької міської ради, з приводу неправдивого звинувачення деякими представниками ВО "Дрогобицький Майдан" на його адресу. На прес-конференції Роман Курчик озвучив власну позицію щодо подій, які відбувалися та відбуваються нині у Дрогобичі (відеоматеріали на сайті lifeinfo)
- Перед депутатами на останній позачерговій сесії Дрогобицької міської ради громадським діячем, майданівцем Олегом Дукасом була зачитана заява від ВО "Дрогобицький Майдан" автором якої є Володимир Кондзьолка.

Саме так розпочав прес-конференцію Роман Курчик.
Текст самої заяви подається у відеозаписах на сайті lifeinfo.

Культурний та врівноважений Роман Михайлович після безпідставних, на його розсуд та на розсуд багатьох мудрих дрогобичан, звинувачень його, як секретаря ради, у бездіяльності, адресував "Дрогобицькому Майдану" відповідне зауваження: "Навіщо було мене обирати, коли ви одразу ж почали висловлювати мені недовіру?" (відео 6412). А також виявив невдоволення безкультур'ям та некомпетентністю деяких фривольних жіночок з вищезгаданої організації, які вривалися на оперативні наради, заважали проводити земельні комісії, сесійні засідання (які проводилися у свій час під головуванням Романа Курчика), не маючи "зеленого" поняття: як проводити такі засідання та комісії? Невтомна "майданівка" не залишила в спокої Романа Курчика і на час проведення прес-конференції, куди безцеремонно прийшла зі словами: "А що, мене виженете?".

джерело: lifeinfo


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень