Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЕкс-секретар Дрогобицької міської ради Роман Курчик спростовує неправдиве звинувачення

2014-12-10 21:15:24


5 грудня у Світлиці Дрогобицької Ратуші відбулася прес-конференція Романа Курчика, екс-секретаря Дрогобицької міської ради, з приводу неправдивого звинувачення деякими представниками ВО "Дрогобицький Майдан" на його адресу. На прес-конференції Роман Курчик озвучив власну позицію щодо подій, які відбувалися та відбуваються нині у Дрогобичі (відеоматеріали на сайті lifeinfo)
- Перед депутатами на останній позачерговій сесії Дрогобицької міської ради громадським діячем, майданівцем Олегом Дукасом була зачитана заява від ВО "Дрогобицький Майдан" автором якої є Володимир Кондзьолка.

Саме так розпочав прес-конференцію Роман Курчик.
Текст самої заяви подається у відеозаписах на сайті lifeinfo.

Культурний та врівноважений Роман Михайлович після безпідставних, на його розсуд та на розсуд багатьох мудрих дрогобичан, звинувачень його, як секретаря ради, у бездіяльності, адресував "Дрогобицькому Майдану" відповідне зауваження: "Навіщо було мене обирати, коли ви одразу ж почали висловлювати мені недовіру?" (відео 6412). А також виявив невдоволення безкультур'ям та некомпетентністю деяких фривольних жіночок з вищезгаданої організації, які вривалися на оперативні наради, заважали проводити земельні комісії, сесійні засідання (які проводилися у свій час під головуванням Романа Курчика), не маючи "зеленого" поняття: як проводити такі засідання та комісії? Невтомна "майданівка" не залишила в спокої Романа Курчика і на час проведення прес-конференції, куди безцеремонно прийшла зі словами: "А що, мене виженете?".

джерело: lifeinfo


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.

Акушерка запитує молоду матусю:

- А батько дитини буде присутній при родах?

- Навряд чи…

- А чому?

- Та він з моїм чоловіком в поганих стосунках.


Старлан


Сорочинський ярмарок
Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень