Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівГенпрокурор Ярема заявив, що готовий піти у відставку

2014-12-10 21:19:20


 

більше новин

 
 

 
 
 
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0

Генеральний прокурор Віталій Ярема готовий до відставки, якщо депутати за це проголосують. Про це він заявив журналістам, коментуючи вимогу депутатів за місяць показати результати розслідування кримінальних справ, пов'язаних з Майданом, інформує УНІАН.

 

«Якщо парламент мене відправить, я готовий піти. Саме головне, щоб були розслідувані справи», – заявив Ярема.

Також він зазначив, що вважає слушною пропозицію лідера фракції «Блок Петра Порошенка» Юрія Луценка, щоб кваліфікувати злочини колишніх високопосадовців проти Майдану за ст. 255 Кримінального кодексу (Створення злочинної організації).

«Цей склад злочину дійсно існує, тому що Янукович організував злочинну організацію з метою узурпації влади і вчинення злочинів», – наголосив генпрокурор.

Ярема додав, що не варто об'єднувати всі 12 кримінальних справ щодо Майдану в одну.

«Оскільки тоді вступає в норму стаття Кримінального процесуального кодексу, яка дає лише рік на розслідування злочину, а за цей термін прокуратура не встигне розслідувати справи, якщо їх об'єднають в одну», – зазначив він.

джерело: zahid.net


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд
- Слухай, ти звідки мені постійно дзвониш? Щось номер не визначається. - З домофона, придурку. Відкрий двері, я вже тут третю годину стою!!!!!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень