Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУправління освіти Львова передбачило на харчування учня в день 10 грн

2014-12-11 19:03:04


Управління освіти Львова передбачило на харчування учня в день 10 грн

Управління освіти Львівської міськради уже підготувало бюджетний запит на 2015 рік, у якому передбачило кошти на організацію харчування школярів. Відповідно до розрахунків, середня вартість харчування на одну дитину в день визначена у розмірі 10 грн.

Про це у коментарі ia zik 11 грудня повідомила начальник управління освіти ЛМР Галина Слічна.

Зазначимо, як поінформувала учора ia zik прес-служба громадського об’єднання «Пліч-о-пліч заради майбутнього», до неї звернулися підприємці, які займаються постачанням продуктів харчування в загальноосвітні навчальні заклади, і повідомили, що досі є незрозумілою ситуація з безкоштовним дитячим харчуванням школярів молодших класів. Зокрема, досі неоголошені тендери.

Громадська організація вважає, що якщо бюджетне фінансування харчування школярів молодших класів скасують, то різко зросте ціна на шкільні сніданки. Оскільки за фінансовані з бюджету сніданки підприємці мають податкові пільги.

«Підрахунки показують, що батьки школярів витрачатимуть із сімейного бюджету на один сніданок від 15 до 20 грн. Якщо ж врахувати, що дитина харчується на групі продовженого дня, то щоденні харчові видатки на одну дитину становитимуть від 30 до 40 грн», – вважають в ГО «Пліч-о-пліч заради майбутнього».

Водночас, головний освітянин Львова заперечила цю інформацію.

«Ми підготували бюджетний запит на 2015 рік. У ньому, відповідно до чинного законодавства, і норм харчування, передбачили кошти на організацію харчування школярів. Інших вказівок з Кабміну, Міносвіти до управління освіти ЛМР не надходило», – зазначила Галина Слічна.

За її словами, відповідно до розрахунків, середня вартість харчування на одну дитину в день визначена у розмірі 10 грн.

Нагадаємо, станом на сьогодні для дітей, які навчаються у 1-4-х класах, бюджетне харчування розраховане на 4,20 грн. Для дітей із малозабезпечених сімей – 7,60 грн, для дітей-сиріт і дітей, які під опікою, – 8,80 грн.

Чиновниця також нагадала про випадки, коли батьки учнів у Львові пишуть заяви на відмову від безкоштовного харчування.

«І це правильно, коли їсти готують не на ту кількість дітей, яка є в школі, а на ту, яка реально харчується. Бо багато учнів насправді не харчуються в школі. Є діти, яким батьки дають з собою їжу, є діти з цукровим діабетом, алергією... І з 68 тис. учнів Львова таких лише 415 дітей», – повідомила начальник управління освіти ЛМР.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що управління освіти Львівської міськради подало у Міністерство освіти пропозиції щодо організації харчування школярів. Цього року у Львові, відповідно до коштів, виділених з бюджету, середня вартість харчування у загальноосвітній школі на одну дитину в день становить 4,20 грн. За словами Галини Слічної, враховуючи ріст цін на продукти, ріст тарифів, ця сума має становити 15 грн.

джерело: zik.ua


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

схрестивши персик і мандарин думають, як назвати гібрид - пердарин чи мандасик

В аптеці мені наостанок сказали - приходьте ще! Начебто елементарна ввічливість, але ніби прокляли ...
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень