Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівНа аукціоні продали два спецдозволи на геологічне вивчення надр у Дрогобицькому районі

2014-12-13 16:44:52


Державна служба геології та надр України на аукціоні 12 листопада продала сім дозволів на надрокористування за понад ₴7,8 млн.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

За підсумками аукціону будуть підписані договори на геологічне вивчення та подальший видобуток таких корисних копалин як нафта, газ, природний конденсат з ТОВ «Авантаж Енерго» (Біличівська площа, Полтавська область) і ТОВ «Слобіднафта» (Лосищинська ділянка, Сумська область), а також на видобуток лабрадоритів – з ТОВ «Україна Капітал» (Олегівське родовище, Житомирська область).

Крім того, чотири спецдозволи будуть видані на геологічне вивчення інших видів надр. Зокрема, у Львівській області ТОВ «СПА Трускавець» отримало спецдозвіл за ₴20,6 тис. на мінеральні лікувально-столові води у Дрогобицькому районі терміном на 5 років, а ПП «ІГД-Ресурс» за ₴17,2 тис. — на піщано-гравійну суміш, також у Дрогобицькому районі, терміном на 5 років.

«СПА Трускавець» належить Євгену Сухіні, Олександру Чебаненку і белізькому офшору компанії «Санекс». Власниками «ІГД-Ресурс» є Ірина Карпяк, Михайло Несторяк і Михайло Огар.

Разом з тим, як наголошується в повідомленні, п’ять спецдозволів зняті з торгів через відсутність попиту, ще один – з інших причин.

Як повідомляв zaxid.net, на аукціон виставили 13 спеціальних дозволів на розробку родовищ нафти та газу, граніту, пісковиків, мінеральної води тощо.  Серед виставлених на аукціон дозволів чотири – на надрокористування у Львівській області. 

джерело: Часопис


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо ти живеш у цій країні і не володієш її мовою, то ти або гість, або загарбник, або несповна розуму. Омар Хайям.

- Куме,а від чого у вас так волосся блищить?

- А я їх яйцями натираю.

- Оце ви,куме,акробат!
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень