Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівІз наради у міського голови Борислава

2014-12-14 17:25:17


Із наради у міського голови Борислава
грудень, 2014 Петро Магур
 

Зазвичай, звітуючи на вівторкових нарадах, «надзвичайники» завжди були лаконічними – служба працювала у звичному режимі, нічого особливого не сталося. Цього ж разу керівник управління надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення Олег Кобилецький розпочав свій звіт з невтішного факту: нещодавно в одному з гаражів, що в районі вул. Дорошенка, «загазувалися» 18-річний хлопець та 17-річна дівчина, студентка медичного коледжу. На момент прибуття «швидкої» дівчина була вже мертва, а ось юнака медики скерували до обласної лікарні. Нещасний випадок з фатальним результатом спонукав до проведення відповідної роз’яснювальної роботи.
Міський відділ внутрішніх справ минулого тижня працював у звичному режимі. Єдине, що привернуло увагу правоохоронців, – це затримання злочинця, який перебував у розшуку.
Оборонно-мобілізаційний відділ розпочав зараз роботу з поновлення військового обліку та уточнення даних мобілізаційного характеру. Як наголосив керівник служби Володимир Івасенко, йдеться не про мобілізацію юнаків призового віку в зону АТО, а про облік усіх військовозобов’язаних віком до 60-и років на випадок подальшого загострення військового конфлікту на сході України.

джерело: Нафтовик Борислава


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо ти живеш у цій країні і не володієш її мовою, то ти або гість, або загарбник, або несповна розуму. Омар Хайям.

- Яка я мудра, що умовила тебе женитись на мені!

- Це не ти мудра - це я дурний!
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень