Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрів



Борислав: Небезпечні забави посеред зими

2014-12-14 17:37:10


Після відносно морозного, але посушливого тижня природа у понеділок почала притрушувати землю снігом. І якщо перший снігопад традиційно приносить дітям радість, то для комунальників зазвичай перші снігопади приносять клопоти.
Директор комунального підприємства «Еко-місто» Михайло Щербанік розповідає, що особливих труднощів під час боротьби зі снігом та ожеледицею виникати не повинно. У рамках підготовки до зими було заготовлено 60 кубічних метрів піску та 20 тонн солі. Напередодні холодів соляно-піскову суміш було розвезено по території міста та засипано у спеціально для цього підготовлені ящики.
Пан Михайло також розповів, що до роботи у зимовий період підготовлено три одиниці техніки – екскаватор, грейдер та щойно придбаний трактор. Треба зауважити, що новопридбаний трактор додатково обладнаний піскорозкидувачем, плугом та щіткою. Керівник «Еко-міста» має надію, що до кінця року вдасться придбати ще один трактор із додатковим обладнанням. Тендер уже відбувся, відтак залишилося до 25 грудня перерахувати кошти і місто матиме іще один сучасний механізм для роботи в комунальному господарстві Борислава. Окрім того, при сильній ожеледиці можна буде використати піскорозкидувач на базі автомобіля ЗІЛ-130. Ця техніка повністю відремонтована і готова до роботи.

джерело: Нафтовик Борислава






Що ще читають на цю тему




Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо ти живеш у цій країні і не володієш її мовою, то ти або гість, або загарбник, або несповна розуму. Омар Хайям.
Сільська дискотека. Хлопець підходть до дівчини: - Танцюєш? - Ні! - Чудово, пішли трактор допоможеш попхати.



JOOBLE



Старлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр





©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень