Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівБорислав: Небезпечні забави посеред зими

2014-12-14 17:37:10


Після відносно морозного, але посушливого тижня природа у понеділок почала притрушувати землю снігом. І якщо перший снігопад традиційно приносить дітям радість, то для комунальників зазвичай перші снігопади приносять клопоти.
Директор комунального підприємства «Еко-місто» Михайло Щербанік розповідає, що особливих труднощів під час боротьби зі снігом та ожеледицею виникати не повинно. У рамках підготовки до зими було заготовлено 60 кубічних метрів піску та 20 тонн солі. Напередодні холодів соляно-піскову суміш було розвезено по території міста та засипано у спеціально для цього підготовлені ящики.
Пан Михайло також розповів, що до роботи у зимовий період підготовлено три одиниці техніки – екскаватор, грейдер та щойно придбаний трактор. Треба зауважити, що новопридбаний трактор додатково обладнаний піскорозкидувачем, плугом та щіткою. Керівник «Еко-міста» має надію, що до кінця року вдасться придбати ще один трактор із додатковим обладнанням. Тендер уже відбувся, відтак залишилося до 25 грудня перерахувати кошти і місто матиме іще один сучасний механізм для роботи в комунальному господарстві Борислава. Окрім того, при сильній ожеледиці можна буде використати піскорозкидувач на базі автомобіля ЗІЛ-130. Ця техніка повністю відремонтована і готова до роботи.

джерело: Нафтовик Борислава


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.

Акушерка запитує молоду матусю:

- А батько дитини буде присутній при родах?

- Навряд чи…

- А чому?

- Та він з моїм чоловіком в поганих стосунках.
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень