Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівСьогодні мера Борислава можуть відправити у відставку

2014-12-16 13:09:43


Як інформує наше власне джерело, сьогодні, 16 грудня, о 10.00 розпочнеться пленарне засідання сесії Бориславської міської ради, на якому може бути розглянуто питання висловлення недовіри міському голові Володимиру Фірмана. Незадоволення мером, за якого в 2010 році віддали свої голоси бориславці, вилилося в 2014 році у ряд акцій протесту, які громадські активісти наприкінці року хочуть увінчати відставкою Володимира Стаховича. Головною причиною невдоволення є невиконання передвиборчих обіцянок міського голови зокрема та «Фронту змін», який має більшість у раді, в цілому. Невідремонтовані дороги та мости, незадовільне водопостачання, зубожіння населення, ситуація з ЖЕКами – все це переповнило чашу терпіння бориславців.

На одній із зустрічей з громадянами міський голова Борислава Володимир Фірман заявив, що готовий добровільно піти у відставку, якщо активісти зберуть за це таку ж кількість підписів, як кількість тих, хто в 2010 році проголосував за нього (близько 6,5 тисяч голосів). Мер каже, що спроби збирати підписи були, але вони не увінчалися успіхом.

- Ми вже не вважаємо цю людину нашим міським головою, – каже в коментарі «ТВ» один з активістів «Правого Сектору» у Бориславі. – Громада висловлює йому недовіру, а сьогодні побачимо, чи депутати підтримують громаду, чи боятимуться зробити рішучий крок.

Відправка мера Борислава у відставку могла б стати хорошим прикладом і для Трускавця, де міським головою теж є ставленик «Фронту змін». Бо причин усунути мера міста-курорту із займаної посади також є досить багато.

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

Він хотів налагодити відносини з тещею і вирішив замовити їй по Інтернету красиве модне плаття, але, як на зло, вона прокинулася якраз в той момент, коли він вимірював її рулеткою...JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень