Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЧому Богдан Матківський не голосував за Кабінет міністрів України?

2014-12-16 13:13:11


Виборці цікавляться, чому їх обранець Богдан Матківський не голосував за постанову «Про формування складу Кабінету Міністрів України»?

За словами народного депутата, причиною цього стало несподіване включення до постанови нового Міністерства інформаційної політики.

«У коаліційну угоду не входило голосування за основу і в цілому проекту Постанови про формування складу Кабінету Міністрів України (№1008), де одразу внесено питання про відкриття нового Міністерства інформаційної політики на чолі з Юрієм Ярославовичем Стецем, – каже Б.Матківський. – Під час фракційного обговорення питання щодо створення нового Міністерства було обіцяно винести за межі пакету проекту – постанови про склад Кабміну, оскільки не було оприлюднене положення про новостворене Міністерство і не зрозуміло, чим воно буде займатись сьогодні. Положення по даному Міністерству було запропоноване ще у 2009 році, що є аналогом російських методів впливу на ЗМІ. Створення Міністерства інформаційної політики може призвести до обмеження свободи слова та цензури всіх ЗМІ».

Нагадаємо, що Верховна Рада України прийняла за основу і в цілому постанову про формування складу Кабінету міністрів України. За документ проголосували 288 народних депутатів з 339. Проти проголосував один депутат. Б.Матківський утримався.

Прес-служба народного депутата України Богдана Матківського

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд

Ти бачив? Вона мені посміхнулася...

- Не переживай, я коли тебе побачив місяць ржав
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень