Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Дрогобичі на автобус впало аварійне дерево

2014-12-16 13:26:30


У Дрогобичі на автобус впало аварійне дерево
   
 
 
 
У Дрогобичі на вул. Лесі Українки під час буревію на автобус впало дерево і потрощило його, а також частково пошкодило вікно будинку. Про це сьогодні, 15 грудня, на нараді в ратуші доповів начальник відділу з надзвичайних ситуацій міськвиконкому Микола Летнянчин.

Зі слів посадовця, люди неодноразово зверталися в комунальні служби з проханням зрізати сухе дерево, щоб не сталася біда. На жаль, прохання людей не задовольнили.

"Дешевше було зрізати дерево, ніж тепер відшкодовувати збитки, завдані ним під час падіння", - резюмував М.Летнянчин.

Як інформував на нараді директор департаменту міського господарства, заступник міського голови Іван Лепкий, в ніч на суботу сильний вітер також повалив дерева на вул. А.Шептицького, Стрийській, М.Грушевського і біля школи №8, вивів з ладу вуличне освітлення. "Станом на сьогодні основні вулиці вдалося засвітити, - каже І.Лепкий. – Через день-два наслідки стихії буде ліквідовано і відновлено вуличне освітлення міста у повному обсязі".

Під час буревію пошкоджено дахи із шиферною покрівлею, побито багато вікон на сходових клітках багатоповерхівок, у школі № 3 зруйновано 300 кв. м. даху м'якої покрівлі.

Зауважимо, що в Дрогобичі і надалі залишається чимало аварійних дерев. Були випадки, коли під час падіння дерев гинули і травмувались молоді люди. Але, на жаль, сумний досвід, як бачимо не навчив посадовців.

джерело: Дрогінфо


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.
Сільська дискотека. Хлопець підходть до дівчини: - Танцюєш? - Ні! - Чудово, пішли трактор допоможеш попхати.

Старлан


Сорочинський ярмарок
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень