Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Дрогобицькому районі вчителі готуються до нової хвилі протесту під стінами Львівської облдержадмі

2014-12-17 21:55:08


Освітяни вимагають виплати щорічної винагороди до Дня вчителя в розмірі 50% посадового окладу.
Виступаючи на сесії районної раи, депутат  Ольга Грицик, яка є головою районної профспілки працівників освіти, нагадала, що освітяни – учасники акції протесту 24 листопада поставили вимогу виплатити винагороду до 15 грудня. «Тож, якщо грошей у вчителів не буде, слід чекати на нову хвилю невдоволення», – зазначила О. Грицик.

І тоді попросив слова депутат Леон Литвин. Він нагадав, що мова йде про суму понад мільйон гривень, яких у районному бюджеті нема. Та це не означає, що райрада не цінує роботу освітян. Депутат наголосив, що ніхто не передбачав такого високого рівня інфляцію і те, що на індексацію доведеться додатково витратити 900 тис. грн. А ще 800 тис. грн витратили на впровадження в школах енергоощадних технологій. Якщо бути чесним, то це і є та сума, що могла піти на виплату винагороди.
Дрогобицька райрада, за словами пана Литвина, діяла чи не найчесніше в області. Вона не спотворювала  бюджет, як це зробили в інших районах, а тому найбільше заслуговує на дотацію вирівнювання. Тож, на його думку, делегації райради та райдержадміністрації повинні постійно їздити до області та переконувати в цьому обласних чиновників.
Заступник голови райради Роман Урбан повідомив депутатів, що перемовини з обласним керівництвом тривають і є надія, що під час другого траншу дотації вирівнювання гроші на виплату винагороди освітянам надійдуть.

Іван Т?Х?Й

джерело: Lifeinfo


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Судячи з того, хто зараз при владі, скоро в Україні низький інтелект буде вважатись ознакою заможності.
Загадка: Сергій заробляє в місяць 20 тисяч гривень. А його дружина Оля витрачає в місяць 40 тисяч гривень. Питання: Сергій здогадується про існування Антона?JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень