Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівНа різдвяних листівках у США надрукують малюнок 10-річної українки з Дрогобича

2014-12-18 18:36:01


На різдвяних листівках у США надрукують малюнок 10-річної українки з Дрогобича

Цей малюнок Катруся Лукіна з міста Дрогобич на Львівщині намалювала ще два роки тому. Тоді ніхто й уявити не міг, що у простого дитячого малюнка буде така цікава доля – її розмістять на листівках у далекій Америці, пише «Комсомольская правда в Украине».

«Ми й самі до кінця не знаємо, як це вийшло, – розповіла розчулена мама Каті Любов Лукіна. – Цю картинку Катруся малювала до свята святого Миколая два роки тому. Її відібрали для участі у творчому конкурсі на Прикарпатті, де вона посіла перше місце».

Потім, за словами мами, малюнок викупила жителька Вашингтона на ім’я Христина, яка колись давно емігрувала з України до Америки. Ця жінка написала на адресу художньої школи, де займається Катя, і пообіцяла надіслати їй у подарунок фарби і 100 доларів.

Як з’ясувалося, у Вашингтоні малюнок Катрусі теж посів перше місце на художньому конкурсі і здобув право друкуватися на різдвяних листівках.

«Катя дуже талановита дівчинка, у якої є свій почерк і своє бачення мистецтва. Вона любить яскраві фарби, малює яскраві картини, нам дуже приємно, що у нас навчаються такі діти», – зізналася викладачка школи, в якій навчається Катруся, Ольга Демкович.

Але найбільше, напевно, тішиться Катрусин дідусь, адже це він чотири роки тому привів онучку в художню школу. Хотів, щоб вона пішла його слідами – дід теж малює. Але сама дівчинка пов’язувати своє майбутнє з художнім мистецтвом поки що не поспішає – каже, про професію ще не думала, зарано.

джерело: www.zik.ua


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Народ — єдиний критик, чиє судження має цінність. - Марк Твен
Жінки непереможні. Сьогодні чув, як маленька дівчинка років 6-7 кричить на хлопчика ображеним голосом, майже плачучи: "Віддай, це не твоя цукерка, я твою вже з'їла!"JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень