Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Дрогобичі вимагають проведення конкурсу на першого заступника мера

2014-12-19 14:36:41


У Дрогобичі вимагають проведення конкурсу на першого заступника мера

15 грудня, члени ГО «Дрогобицький майдан» ініціювали проведення зборів активістів та представників усіх громадських організацій м. Дрогобич.

Темою засідання стала політична та економічна ситуація в місті, а також питання щодо вакантної посади першого заступника міського голови. Громадські організації міста вимагають проведення конкурсу серед претендентів на вакантну посаду. Вони скерували відповідного листа-прохання секретареві міської ради – в.о. міського голови Тарасові Метику, в якому пропонують розглянути цю пропозицію на сесії Дрогобицької міської ради в середу, 17 грудня.

Як зазначив голова МГО «Український молодіжний прорив» Олег Дукас, сьогодні Дрогобич як ніколи потребує кардинальних змін. На посаді першого заступника міського голови громада потребує господарника, який не тільки є досвідченим економістом, а й людиною високого професіоналізму, користується довірою дрогобичан та готовий ефективно впроваджувати необхідні реформи, забезпечуючи відкритість і прозорість своєї діяльності. За словами майданівця Юрія Кушлика, ця людина має бути корисна місту, а не просто підходити міському голові чи в.о. міського голови. «Нехай на цю посаду буде 10, 15, 20 кандидатур – фахівців з досвідом роботи, з програмою дій, з розумінням відповідальності», – наголосив громадський активіст.

Голова ГО «Дрогобицька громада» Богдан Юзефів підкреслив, що головне завдання громадськості – навчити владу правильним механізмам відбору кандидатур у владні крісла. «Підставою для цього має бути такий собі «пул» громадських організацій, при чому діючих, – сказав громадський лідер. – Адже в Дрогобичі зареєстровано їх більше 100». Підтримав цю ініціативу і голова громадської організації «Спілка безпеки управління «Антикорупція» Олег Балог і зауважив, що законодавство не забороняє громадськості проявляти такі ініціативи.

По закінченню обговорення учасники зібрання вирушили до міської ради, щоб зареєструвати лист-прохання. Однак секретар міськради – в.о міського голови Тарас Метик дав їм зрозуміти, що не буде бавитися з конкурсом на посаду першого заступника, обґрунтовуючи це тим, що нема часу: конкурс затягнеться на три місяці, а вже зараз він немає на кого залишити місто у випадку відрядження чи хвороби. Тому він пропонує завтрашній сесії на посаду першого заступника міського голови депутата міської ради, директора департаменту міського господарства Івана Лепкого, який, знову ж таки через брак часу, навіть не буде проходити обговорення в постійних депутатських комісіях.

джерело: zik.ua


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

схрестивши персик і мандарин думають, як назвати гібрид - пердарин чи мандасик

- Ти так схудла! Це нова дієта?

- Так, морква, буряк і картопля.

- А що робила, варила або смажила?

- Копала!
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень