Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівВ храмі Успіння Пресвятої Богородиці урочисто привітали всіх іменинників на ім'я Миколай

2014-12-19 15:08:39


В храмі Успіння Пресвятої Богородиці урочисто привітали всіх іменинників на ім'я Миколай

Протопресвітер Михайло Бачинський вітав всіх Миколаїв, а також з нагоди іменин подарував образ Святого Миколая старенькому отцю Миколаю, який співслужив літургію у цьому храмі.

У відповідь старенький священник , отець Миколай був розчулений і щиро вдячний, він пригадав своє дитинство. Розповів отець Миколай про те, що його батько, коли будував храм, він, маленьий хлопчик, кадив  дерев'яною стружкою, і тоді знайомі задумувалися над тим, яка ж доля буде в цієї дитини.

Напередодні у храмі Успіння Пресвятої Богородиці отець Михайло Бачинський відслужив вечірню з літією, а діти підготували невеличку виставу з нагоди свята Святого Миколая, за що отримали солодкі подарунки від настоятеля храму.

Богослужіння відбулись дуже тепло, родинно. В такий тяжкий для всієї країни час особливо для дітей дуже важлива увага і піклування настоятеля і духівника.

Анна Баневська

джерело: власне


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо в селі у ночі вийти з клубу і довго дивитись на зорі, то кров з носа перестане йти.
Жінки непереможні. Сьогодні чув, як маленька дівчинка років 6-7 кричить на хлопчика ображеним голосом, майже плачучи: "Віддай, це не твоя цукерка, я твою вже з'їла!"JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень