Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Дрогобичі поки що базар ще не переїжджає

2014-12-19 15:39:51


У Дрогобичі поки що базар ще не переїжджає

інформує відділ забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької міської ради, у четвер, 18 грудня, у Дрогобичі під головуванням секретаря міської ради Тараса Метика відбулося засідання виконкому. Засідання відбувалося у рамках конструктивності та злагодженості.

На порядку денному розглядалися різні питання. Одне з них – торгівля у центрі міста. На одному із засідань виконкому з підприємцями було погоджено, що до 1 січня 2015 року усі, хто займається торгівлею з автомобілів, палаток та шансів у центрі міста, зобов’язуються звільнити територію у центрі і «переїхати» на відведені місця на вулиці П. Орлика та В. Великого. Тоді члени виконкому встановили максимальний термін для того, щоб підприємці виконали свої зобов’язання. Нині ситуація аналогічна – підприємці посилаються на економічну кризу і знову просять продовжити термін їхнього «переїзду».

Дискусія з приводу даного питання була жвавою. Одні з членів виконкому пропонували продовжити термін на 3 місяці, інші вважали, що потрібно домовленості виконувати і не продовжувати ніяких термінів. Однак, за пропозицією Тараса Метика, члени виконкому дійшли згоди на тому, що термін потрібно продовжити, адже справді економічна криза завдає чималих збитків, що впливає на скорочення попиту споживачів та рівень прибутків. Інші фактори, які вплинули на рішення — наближення зимових свят, час на «переїзд» та облаштування торгових місць у зимовий період та інше. Відтак рішення виконкому наступне — продовжити термін дозволів на торгівлю до 1 липня 2015 року та обумовити усі юридичні нюанси, аби потім не було судових позовів зі сторони підприємців, які намагатимуться оскаржувати дії влади, оскільки такі випадки уже були. Але «переїзду» не уникнути.

Також секретар міської ради Тарас Метик запропонував членам виконкому — громадським активістам, долучитися до боротьби з підпільним ігровим бізнесом і реалізаторами піротехнічних засобів. Спільними діями з правоохоронними органами члени виконкому мають право організовувати рейди і виявляти порушників для наведення порядку у місті.

Власна інформація

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Було б непогано, якби гроші в гаманці займалися любов'ю і розмножувалися
Жінки непереможні. Сьогодні чув, як маленька дівчинка років 6-7 кричить на хлопчика ображеним голосом, майже плачучи: "Віддай, це не твоя цукерка, я твою вже з'їла!"JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень