Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Дрогобичі ще раз перенесли термін звільнення центру міста від вуличної торгівлі

2014-12-19 22:33:35


18 грудня, у Дрогобичі виконавчий комітет міської ради, за проханням підприємців, ще на пів року подовжив термін торгівлі з автомобілів, палаток та шансів у центрі міста.

 

Підприємці прохання щодо відтермінування переїзду з центру міста мотивували економічною кризою. Дискусія з цього питання була жвавою. Дехто з членів виконкому пропонував подовжити термін на 3 місяці, інші висловлювались за те, щоб підприємці вкладалися до 1 січня. Врешті-решт члени виконкому погодились з секретарем міської ради, в.о. міського голови Тарасом Метиком, який висловився за те, щоб задовольнити прохання підприємців.

 

«Економічна криза справді завдає чималих збитків, що впливає на скорочення попиту споживачів та рівень прибутків», - зауважив посадовець.

 

Інші фактори, які вплинули на рішення, це – зима, наближення новорічно-різдвяних свят, тобто невдалий час для переїзду та облаштування торгових місць.

 

Виконком вирішив подовжити термін  дозволів на торгівлю на вулицях в центрі міста до 1 липня 2015 року та обумовити усі юридичні нюанси, аби потім не було судових позовів з боку підприємців, які, можливо, намагатимуться оскаржувати дії влади, оскільки такі випадки уже були. Але переїзду не уникнути.

 

На засіданні виконкому секретар міської ради, в.о. міського голови Тарас Метик запропонував членам виконкому,  громадським активістам, долучитися до боротьби з підпільним ігровим бізнесом і реалізаторами піротехнічних засобів. Вирішено разом з правоохоронними органами організовувати рейди з метою виявлення порушників законодавства.

Іван Тихий

джерело: Дрогобичанин.ком.ю.ей


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Тільки у нас, в Україні, перебігаючи дорогу на червоне світло, тебе може збити пішохід, що біжить на зустріч...

В аптеці мені наостанок сказали - приходьте ще! Начебто елементарна ввічливість, але ніби прокляли ...
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень