Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівДрогобицька районна профспілка закликала Уряд і Верховну Раду не допустити прийняття антисоціальних

2014-12-19 22:48:38


Учора, 17 грудня, делегати 23-ої звітно-виборної конференції Дрогобицької районної профспілки працівників освіти прийняли звернення до Верховної Ради і Кабінету міністрів України, в якому висловили глибоке обурення антисоціальними пропозиціями Міністерства фінансів України, які призведуть до звуження прав громадян на безоплатну освіту, медичне забезпечення, зниження освітнього рівня молоді.

Спілчани протестують проти планів щодо збільшення норми навчального навантаження вчителів, вихователів, керівників гуртків, наповнюваності класів та груп, закриття шкіл у сільській місцевості; скасування гарантій фінансового забезпечення галузі освіти, запровадження обов'язкового дев'ятирічного навчання, позбавлення учнів початкових класів права на безоплатне харчування, а студентів та учнів училищ на отримання стипендій та пільговий проїзд.

У зверненні висловлено обурення намірами підвищити пенсійний вік до 65 років, збільшити страховий стаж, зокрема, для призначення пенсій за вислугу років медпрацівникам, знизити розмір пенсій, змінити порядок індексації доходів громадян, скасувати норми щодо відрахування коштів на оздоровлення, охорону праці, звузити права територіальних громад при прийнятті рішення про реорганізацію чи ліквідацію загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

Профспілкові активісти разом з тим наголошують, що владою мають бути вжиті дієві заходи для легалізації тіньового бізнесу, боротьби із ухиленням від сплати податків, збільшення оподаткування заможних верств населення, пом'якшення податкового навантаження для громадян із низьким рівнем доходу, чого, зокрема, вимагали учасники Майдану, а не продовжувати наступ на права трудівників, серед яких освітяни, науковці, медики, працівники культури.

"Вирішення державних проблем за рахунок працівників бюджетної сфери та інших незаможних громадян, неприпустимо", - вважають освітянські профспілкові активісти.

Районна конференція працівників освіти закликала Уряд і Верховну Раду України не допустити прийняття антисоціальних та протиконституційних законів, оскільки їх реалізація може спровокувати соціальний вибух.

Спілчани заявили про готовність відстоювати трудові права та соціально-економічні інтереси освітян шляхом проведення передбачених законодавством масових заходів аж до використання крайнього засобу вирішення конфлікту – страйку.

джерело: Дрогінфо


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Судячи з того, хто зараз при владі, скоро в Україні низький інтелект буде вважатись ознакою заможності.

- Ну що ж, можу вас привітати, в вас зародилося нове життя!

- Лікарю,… але ж я чоловік!!!

- Так??? Ну власне глистам це якось байдуже…
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень