Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівСьогодні Україна відзначає День адвокатури

2014-12-20 19:53:30


Сьогодні Україна відзначає День адвокатури

Щорічно 19 грудня в Україні відзначають День адвокатури.

Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль адвокатури у розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике громадське значення цієї правозахисної інституції в Україні…» згідно з Указом Президента України «Про День адвокатури» від 2 грудня 2002 року № 1121/2002, пише Вікіпедія.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк привітав працівників адвокатури з професійним святом, інформує прес-служба уряду.

«Інститут адвокатури завжди був і залишається одним із найважливіших інструментів захисту прав, свобод та законних інтересів громадян. Служіння ідеалам справедливості та гуманності вимагає від вас високого професіоналізму, глибокої фаховості, досвіду та принциповості.

Ваша діяльність має бути запорукою розвитку успішної, правової та європейської держави. Не забуваймо, що у своїй присязі ви обіцяли завжди бути справедливими і принциповими, чесними і уважними до людей. Вірю у вашу відданість своїй справі, цілеспрямованість та готовність гідно виконати ті масштабні завдання, які ставить перед вами сьогодення», – йдеться у вітанні.

Яценюк побажав працівникам адвокатури мудрості, витримки, наполегливості, неупередженості та нових перемог у відстоюванні справедливості, творчої енергії, міцного здоров’я та оптимізму.

джерело: zik.ua


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Єдиний спосіб зробити ранок приємним – проспати його.

Акушерка запитує молоду матусю:

- А батько дитини буде присутній при родах?

- Навряд чи…

- А чому?

- Та він з моїм чоловіком в поганих стосунках.
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень