Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівВрятує Україну Святий Миколай!

2014-12-20 20:26:55


Врятує Україну Святий Миколай!

Ми часто говоримо такі фрази, як «втратив віру», «згубив віру». Це стає подібним до того, що можна згубити 5 гривень, можна згубити породистого собаку, але з тією різницею, що чесну і незахланну людину, яка, знайшовши загублену собаку чи гроші, повертає їх господарю, можна винагородити. А втрачену віру чи можливо знову віднайти? Що це за віра, яку можна згубити, як рукавичку, капелюшок або якийсь значок? Чи віру можна згубити так само, як і чесноту, гонор, шляхетність?
Віра – це «дар Божий» (Еф. 2, 8). Бог дає її безпосередньо в людські серця. Але збереження віри належить вже до людини. Віру потрібно зберігати подібно до того, як в стародавні часи оберігали вогонь, опускаючись в шахту. По дорозі в шахту були і вітер, і різні небезпеки, але гірники знали, що повинні зберегти ліхтар, бо інакше як вони повернуться назад? Щоб зрозуміти цінність маленького промінчика світла, потрібно зробити подорож в копальню і хвилину побути там без світла. Тоді стає зрозумілим, що світло має вартість життя, бо вказує дорогу, вказує стежку до сонця.

джерело: Нафтовик Борислава


Що ще читають на цю тему

Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.
Жінки непереможні. Сьогодні чув, як маленька дівчинка років 6-7 кричить на хлопчика ображеним голосом, майже плачучи: "Віддай, це не твоя цукерка, я твою вже з'їла!"JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень