Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівВрятує Україну Святий Миколай!

2014-12-20 20:26:55


Врятує Україну Святий Миколай!

Ми часто говоримо такі фрази, як «втратив віру», «згубив віру». Це стає подібним до того, що можна згубити 5 гривень, можна згубити породистого собаку, але з тією різницею, що чесну і незахланну людину, яка, знайшовши загублену собаку чи гроші, повертає їх господарю, можна винагородити. А втрачену віру чи можливо знову віднайти? Що це за віра, яку можна згубити, як рукавичку, капелюшок або якийсь значок? Чи віру можна згубити так само, як і чесноту, гонор, шляхетність?
Віра – це «дар Божий» (Еф. 2, 8). Бог дає її безпосередньо в людські серця. Але збереження віри належить вже до людини. Віру потрібно зберігати подібно до того, як в стародавні часи оберігали вогонь, опускаючись в шахту. По дорозі в шахту були і вітер, і різні небезпеки, але гірники знали, що повинні зберегти ліхтар, бо інакше як вони повернуться назад? Щоб зрозуміти цінність маленького промінчика світла, потрібно зробити подорож в копальню і хвилину побути там без світла. Тоді стає зрозумілим, що світло має вартість життя, бо вказує дорогу, вказує стежку до сонця.

джерело: Нафтовик Борислава


Що ще читають на цю тему

Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд

- Ну що ж, можу вас привітати, в вас зародилося нове життя!

- Лікарю,… але ж я чоловік!!!

- Так??? Ну власне глистам це якось байдуже…
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень