Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Самборі попрощалися з трьома саперами, загиблими в зоні АТО

2014-12-21 23:27:17


Вчора в Самборі, що на Львівщині, попрощалися з трьома солдатами саперної військової частини, які загинули 31 серпня в зоні бойових дій АТО. Провести в останню земну дорогу захисників територіальної цілісності України прийшли рідні, знайомі, бойові побратими, представники міської влади, громадських та політичних організацій, тисячі жителів міста.

Про це сьогодні, 22 грудня, повідомив кореспондент ia zik.

Бійці служили контрактниками. У них були законні підстави не їхати на Схід, де палахкотить неоголошена Росією часів Путіна війна. У двох був малий термін служби, а в третього, уродженця Донеччини, Володимира Дорошенка – дружина на восьмому місці вагітності. Він, на жаль, так і не побачив народження сина, якому на день похорону батька йшов другий місяць.

Але поїхати в зону АТО сапери вважали своїм патріотичним та військовим обов’язком.

Машина із саперами самбірської військової частини підірвалася на міні, яка розтрощила її вщент. Тоді загинув командир батальйону підполковник Вадим Суский, якого поховали півтора місяця тому, п’ятеро бійців, а ще четверо отримали поранення.

Експертиза ДНК дозволила ідентифікувати тіла лише трьох саперів. Їхні останки зібрали в одну таку собі братську домовину, яку й привезли до Самбора.

В залі органної та камерної музики відбулося громадське прощання із загиблими. Вчора останки новітніх героїв поховали на міському цвинтарі.

джерело: zik.ua


Що ще читають на цю тему

Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд

- Ну що ж, можу вас привітати, в вас зародилося нове життя!

- Лікарю,… але ж я чоловік!!!

- Так??? Ну власне глистам це якось байдуже…
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень