Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівДепутати порівняли відключення світла з терористичною атакою

2014-12-22 21:26:56


Депутати порівняли відключення світла з терористичною атакою

Депутати Тернопільської міської ради на черговій сесії звернулися до керівництва держави та енергетичного сектору з вимогою негайно впорядкувати ситуацію з відключенням електропостачання.

«Бездумне відключення електроенергії може мати наслідки не менш важкі, аніж ворожі терористичні атаки», – йдеться у зверненні.

Як зазначається у документі, останніми днями відключення проводять у режимі, що викликає значне соціальне напруження серед тернополян, – передає власкор ia zik.

«Сьогодні, на вимогу уряду, обмеження електропостачання відбувається шляхом так званих аварійних відключень електроенергії. Внаслідок цього без попередження і постійного графіку, часто по кілька разів на день, відключаються від електроенергії одні й ті ж райони міста Тернополя, при цьому зовсім не вимикають інші», – зазначено у зверненні.

Відтак, як наголошують депутати, масово виходять з ладу побутові електроприлади, створюється загроза роботі дахових котелень та індивідуального опалення помешкань, а дошкільні навчальні заклади та об’єкти інфраструктури міста не можуть працювати у плановому режимі.

«Таке ставлення до звичайних тернопільських сімей, які завжди сумлінно і вчасно розраховуються за спожиту електроенегрію, викликає справедливе обурення, особливо після оприлюднення в ЗМІ інформації про те, що відключення електроенергії не поширюється на сепаратистські регіони і розміщені там промислові потужності, які перебувають у власності олігархів», – йдеться у документі.

Зайвих стресів, вважають депутати, можна уникнути через запровадження чіткого графіку, що передбачатиме чергове відключення від електропостачання різних районів міста у наперед відомі години.

Також у документі зазначено, якщо ситуація не зміниться,  депутати залишають за собою право звернутися до СБУ та органів прокуратури розслідувати питання відключення електрики у спосіб, що несе пряму і серйозну загрозу тернополянам.

джерело: zik.ua


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Єдиний спосіб зробити ранок приємним – проспати його.
Він хотів налагодити відносини з тещею і вирішив замовити їй по Інтернету красиве модне плаття, але, як на зло, вона прокинулася якраз в той момент, коли він вимірював її рулеткою...JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень