Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівДрогобицький осередок Союзу Українок долучився до акції «Смаколики для бійців АТО»

2014-12-29 15:26:34


Дрогобицький осередок Союзу Українок долучився до акції «Смаколики для бійців АТО»

Дрогобицький міськрайонний осередок Союзу Українок різноманітними пирогами, медівниками та солодким печивом долучився до гуманітарного заходу «Смаколики для бійців АТО», який провела напередодні новорічно-рідвяних свят спільнота «Дрогобич sos: допомога армії».

Про це повідомив власкор ia zik.

Особливо активно до акції приєдналися союзянки із Бистриці, Добрівлян, Уличного, Доброгостова, Лішні, Нагуєвич  і, звісно, з Дрогобича.

Їх привозили і приносили звідусіль – великі і малі пакунки зі смачним ароматом домашнього свята. До гостинців писалися теплі і щирі слова подяки, побажання здоров’я, міцного бойового духу, перемоги і повернення до рідного дому…

Слова захоплення кулінарною творчістю союзянок висловив один з воїнів Української Армії дрогобичанин Іван Прим’як, що цими днями повернувся додому на нетривалий перепочинок. Від бійців-побратимів, земляків, які воюють, зокрема, у складі сьомого окремого полку армійської авіації (відомий у народі як Калинівський полк на Львівщині), він подякував за допомогу, «яка не тільки годує і зігріває – вона ніби часточка рідного дому, вона сил додає, впевненості та наснаги».

         

джерело: Zik.ua


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Найстрашніше слово в ядерній фізиці - «Упс»

Жінки непереможні. Сьогодні чув, як маленька дівчинка років 6-7 кричить на хлопчика ображеним голосом, майже плачучи: "Віддай, це не твоя цукерка, я твою вже з'їла!"JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень