Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрів«Батя, я стараюсь» по-дрогобицьки

2015-01-23 18:30:55


 20 січня, у приміщенні сесійної зали Дрогобицької міської ради керівництвом Дрогобича було проведено громадські слухання, на яких в основному були присутні працівники бюджетних установ. 
 
Незважаючи на те, що самі слухання починалися о 15:00, місця починали займати ще з другої години. Тут можна простежити схожість з Антимайданом, адже всі керівники пильно стежили за присутністю своїх підлеглих. І чомусь ніхто не хотів говорити про проблеми і неправильний розподіл бюджету, лише оплески виступаючим, сліпе підняття рук. «Батя, я стараюсь» по-дрогобицьки. Так, звичайно, цих людей можна зрозуміти: пригрозили, що не отримають зарплату і от всі тут як тут, чекають команди «з’їсти» кожного, хто щось не так бовкне. І все одно, як, наприклад, будуть ремонтувати дороги цього року, все одно, що отак «розглядаючи бюджет» на громадських слуханнях ми даємо привід керманичам Дрогобича знову відкраяти і собі в кишеню немаленький шмат державних коштів, - у нас же розквіт комуністичної влади, регрес суспільства. Як партія сказала, так і має бути, і крапка, жодних обговорень.

А насправді-то, зарплату працівники державних установ ОТР?МАЮТЬ У БУДЬ-ЯКОМУ В?ПАДКУ! Це прописано Законом. Єдине, що могла б зробити дрогобицька «мафія» - затримати виплату максимум на тиждень.

І, до речі, не розповідайте потім «історій жаху» які в міській ратуші хабарники сидять, скільки вони собі вкрали і т.д., адже ваша байдужість і породила цю безкарність. Чомусь добровільно прийшли поцікавитися куди йдуть їхні податки лише одиниці, решті – абсолютно байдуже. Краще сидіти вдома перед телевізором на зручному дивані і обливати брудом всіх. Так легше.

Наостанок, як би хто не обурювався за те, що свідома громадськість і виконком настояли на проведенні громадських слухань, знайте: початок змін, нехай невеликих, покладено. Якщо так записано в статуті територіальної громади і так бажає громада, значить так має бути.

ГО "Дрогобицький Майдан"

джерело: ГО


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

Всі думають, що мрія кожної української дівчини - найти ідеального хлопця.. Так, звіснноооо!!! Наша мрія - жерти і не поправлятися!)))
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень