Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівРада проголосувала за амністію та особливий статус районів Донбасу

2014-09-16 13:44:29


Рада проголосувала за амністію та особливий статус районів Донбасу

Верховна Рада прийняла закони про амністію та про особливий статус окремих районів Донецької і Луганської областей.Про це повідомили у соцмережах народні депутати.

Так, за даними депутата Андрія Шевченка, за закон про особливий статус для Донбасу проголосували 277 нардепів, за амністію – 287.

Як відомо, законопроект "Про недопущення переслідування та покарання осіб – учасників подій на території Донецької та Луганської областей" передбачає звільнити за певних умов від кримінальної та адміністративної відповідальності деякі категорії збройних формувань та осіб.

Нагадаємо, раніше Порошенко заявляв, що під амністію не підпадають злочинці, які вчинили злочини за статтями Кримінального кодексу щодо умисного вбивства, тероризм, замаху на життя державного діяча, працівника правоохоронних органів, судді, згвалтування, мародерства, знущання над загиблими, знущання над пам'ятниками, і низкою інших статей.

джерело: УНІАН


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд
Загадка: Сергій заробляє в місяць 20 тисяч гривень. А його дружина Оля витрачає в місяць 40 тисяч гривень. Питання: Сергій здогадується про існування Антона?JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень