Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівВійськові Дрогобиччини освоюють нові професії

2014-09-25 17:40:15


Час єднатись! А хороші ініціативи об'єднують іще більше. Сьогодні підприємець Михайло Коваль, який представлятиме "Блок Петра Порошенка" на парламентських виборах по 121 виборчому окрузі на Дрогобиччині, зустрівся із керівництвом Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка, підтримавши ініціативу освітян щодо навчання учасників АТО. Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото) 

"Іще раз переконався – світ не без добрих людей. Дякую освітянам Дрогобиччини за небайдужість до подій, які сьогодні відбуваються на Сході нашої держави і до людей, які захищають територіальну цілісність України. Днями на базі Центру перепідготовки та післядипломної освіти Дрогобицького університету започатковано навчальний курс "Менеджмент готельного та туристичного бізнесу". І навчаються там не звичайні слухачі, а військові із зони АТО, та члени їх сімей", - зазначив М.Коваль. 

За словами представника "Блоку Петра Порошенка", курс започатковано за сприяння організації ОБСЄ в Україні, і він уже розпочався. Навчання триватиме понад 3 місяці, за цей період слухачі отримають знання, необхідні для роботи менеджера у сфері готельного та туристичного бізнесу або для започаткування власної справи. Вже сьогодні 37 військовослужбовців Дрогобиччини навчаються за цієї методикою. 

"Але навчання без практичного досвіду – лише частина успіху, - упевнений Михайло Коваль, який створив понад 3 тисячі робочих місць. - То ж я запропонував теорію закріпити практикою, запросивши військових, які опановують нову професію, на стажування у одному із найкращих готелів Львова", - додав політик. 

Окрім цього, Михайло Коваль зазначив, що для тих військових, які не матимуть змоги приїздити до міста Лева, проведуть практичні курси у Дрогобичі. 

"У Європі вже давно туристичний бізнес приносить суттєві прибутки у місцеві бюджети. На часі розвивати рекреаційний потенціал Дрогобиччини разом! Час єднатись!", - підсумував представник "Блоку Петра Порошенка". 

Своєю чергою, керівництво вищого навчального закладу подякувало Михайлу Ковалю за ініціативу, висловивши сподівання на продовження реалізації спільних проектів за підтримки Президента України Петра Порошенка.

джерело: ДрогобичІнфо


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо в селі у ночі вийти з клубу і довго дивитись на зорі, то кров з носа перестане йти.

— Розо, як тобі подобається моя нова сукня?

— Вибач, Саро, я поспішаю, мені зараз не до скандалів!
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень