Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівПроти Романа Ілика готують провокації?

2014-09-25 17:59:02


Штаб кандидата у народні депутати України по 121 Дрогобицькому виборчому округу Романа Ілика оприлюднив заяву, в якій йдеться про можливі провокації проти кандидата. Подаємо повністю текст заяви.

«Штаб кандидата у народні депутати України по 121 виборчому округу отримав інформацію про те, що проти Романа Ілика, який є діючим народним депутатом України, готуються провокації, зокрема, підготовка та розповсюдження неправдивих друкованих матеріалів про роботу парламентаря на території Дрогобицького району.

Готує провокації один з опонентів кандидата по цьому виборчому окрузі. Таким чином по 121 виборчому округу до парламенту намагаються потрапити «перефарбовані лиси» – поплічники режиму Януковича. Ситуація, коли проти справжніх патріотів України, які довели свою громадянську позицію боротьбою проти режиму Януковича, відвоювали Україну в час Революції Гідності – є типовою. Роман Ілик пройшов з громадою Дрогобиччини найскладніші дні Майдану і зараз продовжує говорити правду про ситуацію в країні.

Роман Ілик – є лідером довіри дрогобичан, у тому числі завдяки конкретним позитивним справам які вдалось зробити на окрузі (додаткове виділення з Державного бюджету України коштів на ремонт доріг, системно підтримує обдаровану молодь, округ отримав 12 нових машин швидкої медичної допомоги, медичне обладнання і т. д.). Звертаємось до правоохоронних органів з проханням попередити правопорушення та зупинити заплановані провокації».

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

Всі думають, що мрія кожної української дівчини - найти ідеального хлопця.. Так, звіснноооо!!! Наша мрія - жерти і не поправлятися!)))
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень