Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЛяшко вибив 1200 кубів пільгового газу для населення

2015-10-29 18:38:44


Ляшко вибив 1200 кубів пільгового газу для населення

Після зустрічі з прем’єром Арсенієм Яценюком народний депутат України, лідер опозиційної фракції Олег Ляшко заявив, що на вимогу Тарифного майдану голова уряду був змушений піти на умови протестувальників.
За словами радикала, Кабмін погодився збільшити обсяг пільгового газу. Замість 200 пільгових кубів на місяць, українцям нададуть 1200 кубів газу по найнижчій ціні на опалювальний період, а точніше - до 1 січня 2015 року. 
Ще однією постановою уряд на 30% збільшив житлову площу, на яку нараховується субсидія, а також запровадив автоматичне нарахування субсидії для пенсіонерів. Раніше Верховна Рада прийняла відповідний закон на вимогу РПЛ, утім Президент наклав на нього вето. Отже відтепер, за рішенням Кабміну, пенсіонери не будуть змушені ходити по відділам соцзабезпечення з купою довідок, адже інформація про їхні доходи буде передаватися з пенсійних фондів.
Також Майдан добився перерахунку вартості опалення в залежності від температури повітря. Окрім того, уряд зобов’язався коригувати вартість тарифів у разі зменшення ціни на імпортний газ.
Радикали пообіцяли не зупинятися, вони добиватимуться ухвалення ще низки рішень, що сприятимуть радикальному зменшенню тарифів. Зокрема – використання у житлово-комунальному господарстві лише українського газу та зниження рентної плати на видобуток природного газу.


джерело: ютюб


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Було б непогано, якби гроші в гаманці займалися любов'ю і розмножувалися
Маленький хлопчик бігає по квартирі. Скидає книжки з полиць, розкидає одяг, перекидає стільці. Прибігає мама: - Ти що робиш? - Бавлюся у гру. - У яку? - ...твою мать, де ключі від машини?!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень