Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівФінал Кубка «Золота осінь-2015» Дрогобицького району (відео)

2015-11-26 00:05:49


Фінал Кубка «Золота осінь-2015» Дрогобицького району (відео)

В неділю, 15 листопада на стадіоні «Карпати» в селі Доброгостів, відбувся фінальний матч з футболу в боротьбі за кубок «Золота осінь-2015», де місцева команда «Карпати» приймала цьогорічних чемпіонів Дрогобицького району «Арсенал» (Лішня-Снятинка).
Перші хвилини фінального матчу дещо активніше в атаці провели господарі – футболісти доброгостівських «Карпат», запам’яталися кілька небезпечних моментів біля воріт Юрія Городецького.
Після стартового натиску господарів, посилили свою атакувальну активність і гості, все частіше і частіше вони доправляли м’яч до штрафного майданчика «Карпат» та завдавали удари по воротах Тараса Стасика.

Значна частина ігрового часу проходила у боротьбі поміж карними майданчиками, а загрози воротам виникали здебільшого після виконання гравцями обох команд штрафних ударів. Та до взяття воріт у першому таймі справа так і не дійшла.
Не змінився малюнок гри і по перерві – ігровою ініціативою більше володіли футболісти з Лішні-Снятинки і лише майстерна гра воротарів не дозволила нападникам реалізувати вигідні моменти.
Зрештою два тайми так і завершилися за рахунку 0:0, тож для визначення володаря кубка фіналістам довелося виконувати післяматчеві пенальті. Вже перший удар господарів з одинадцятиметрової позначки відбиває воротар «Арсеналу», але й третій удар нападника з Лішні виявився легкою здобиччю воротаря «Карпат». Здебільшого пенальтисти пробивали впевнено і результативно, але останній удар футболіста з Доброгостова прийшовся у стійку воріт і в підсумку команда з Лішні-Снятинки перемогла з рахунком 4:3 та здобула головні нагороди Кубка «Золота осінь».

 
  •  

джерело: Дрогобицьке інтернет-телебачення


Що ще читають на цю тему


Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Було б непогано, якби гроші в гаманці займалися любов'ю і розмножувалися

У мене класичний гардероб:

1. Надіти нічого.

2. Вішати нікуди.

3. Викинути шкода.

4. І спеціальна полиця "Раптом схудну».
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень