Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ освіті Дрогобича скоротять 17 штатних одиниць

2016-05-14 17:29:33


У освіті Дрогобича скоротять 17 штатних одиниць

11 травня, на засіданні виконкому Дрогобицької міської ради ухвалено рішення про скорочення 17 штатних одиниць у галузі освіти, зокрема, 3,5 штатних одиниці у методичному кабінеті відділу освіти та 13,5 – у позашкільній освіті.

Про це повідомив власкор ia zik з посиланням на головного спеціаліста з питань інформаційної політики міськвиконкому Лесю Ясюру.

Як доповів начальник відділу освіти Петро Сушко, освітній галузі через недодання державної субвенції на зарплату до кінця року не вистачає близько 11 мільйонів гривень, тому на рівні місцевого самоврядування вимушені шукати можливість економити у тих спектрах, фінансування яких здійснюється з міського бюджету. Кадрове ущільнення, передбачене сьогоднішнім рішенням виконкому, до кінця року дозволить заощадити близько 300 тисяч гривень.

У проекті рішення було запропоновано зменшити штат методкабінету на 1,5 посадових одиниці. Непогодження з цим висловив секретар міської ради Олег Хрущ, зазначивши, що це буде лише імітацією, а не реальним кроком у напрямку заощадження коштів. Зауваження одностайно підтримали усі присутні засідателі виконкому. Проголосувавши за зменшення складу методичного кабінету із 7,5 одиниць до 4, члени виконкому поставили умову скоротити тих методистів, які паралельно працюють вчителями у школах. Четверо посадовців, які зайняті лише в методичному кабінеті, робочих місць не будуть позбавлені.

Також керівнику відділу освіти, відповідно до ухваленого рішення виконкому, доручено забезпечити ефективну роботу методкабінету у межах нової чисельності працівників.

Підтримуючи рішення про зменшення штатного розпису у позашкільній освіті, члени виконкому взяли до уваги рекомендаційний висновок фінансового управління, оснований на проведених попередньо перевірках ефективності роботи позашкільних секцій та гуртків.

Петрові Сушку було поставлено завдання провести скорочення продумано, аби воно не позначилося болісно на діяльності усієї сфери позашкільної освіти.

Міський голова Тарас Кучма на завершення розгляду цього питання розпорядився проводити моніторинг позашкільної освіти з метою відзначення позитивних результатів цього скорочення. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/05/11/u_osviti_drogobycha_skorotyat_17_shtatnyh_odynyts_698046

джерело: зік.ю.ей


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень