Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівКохання - вічне. Віднайдене щастя

2016-07-12 18:24:44


Кохання - вічне. Віднайдене щастя

Кохання - вічне. Віднайдене щастя


Італієць Луїджі Педутто та українка Мокрина Юрзук зустрілися у таборі для військовополонених в Австрії. Їхні стосунки тривали два роки. У 1945 році пару розлучили… 
З часом закохані повернулися кожен на свою батьківщину. І Мокрина, і Луїджі завели сім’ї. Минуло 60 років з моменту останньої зустрічі. І тільки у 2004 році вони побачилися знову. Ця зустріч увійшла до сучасної історії як надзвичайно романтична, адже зустрілися Луїджі та Мокрина в ефірі студії відомого телешоу – їх бачили мільйони телеглядачів і плакали від щастя разом із героями. Їхні обійми після 60 років розлуки увіковічнив у монументі київський скульптор. 
Уже немолодий італієць після стількох років розлуки запропонував жінці руку та серце! І це – на 90-му році життя! Але, на жаль, серце Луїджі не витримало – чоловік помер у 2013-му… 
Зустрівшись знову вже у поважному віці, Луїджі та Мокрина не припиняли спілкуватися впродовж декількох років – аж до смерті італійця. Жінка приїздила до Італії, чоловік часто бував у Києві. Тож, хоч і не вінчані, вони все ж віднайшли своє щастя на схилі літ. 
Ця історія кохання зворушує до глибин душі, чи не так? 

З любов’ю до батярського міста Лева, фотограф Юрій Федчак, 8 липня 2016 року.

джерело: Юрій Федчак


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

Всі думають, що мрія кожної української дівчини - найти ідеального хлопця.. Так, звіснноооо!!! Наша мрія - жерти і не поправлятися!)))


Старлан


Сорочинський ярмарок
Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень