Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЮридична консультація: Як отримати довідку про взяття на облік малолітньої чи неповнолітньої особи

2016-10-13 17:36:47


Юридична консультація: Як отримати довідку про взяття на облік малолітньої чи неповнолітньої особи

  Як отримати довідку про взяття на облік малолітньої чи неповнолітньої особи, яка переміщується без супроводу батьків?

У нашій рубриці «Правова допомога» ми продовжуємо консультації із директором Стрийського місцевого центру із надання безоплатної вторинної правової допомоги Марією Николаїшин. Сьогодні поговоримо про те, як отримати довідку про взяття на облік малолітньої особи, яка переміщується без супроводу батьків?

Заяву про взяття на облік малолітньої дитини, яка є дитиною-сиротою або дитиною, позбавленою батьківського піклування, для отримання довідки подає від її імені:

- керівник відповідного закладу - у разі влаштування до дитячого закладу, закладу охорони здоров’я або закладу соціального захисту дітей на повне державне забезпечення;

- законний представник (один з опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів) - у разі влаштування в сім’ю громадян під опіку, піклування, прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу.

Заяву про взяття на облік малолітньої дитини, яка прибула без супроводження законного представника, для отримання довідки може подавати від її імені родич (баба, дід, прабаба, прадід, повнолітні брат або сестра, тітка, дядько) або вітчим, мачуха, в яких проживає (перебуває) дитина.

Якщо малолітня дитина прибула без супроводження законного представника або без близького родича, заяву подає від її імені представник органу опіки та піклування за місцем перебування такої дитини.

При нагоді вкотре нагадуємо нашим читачам адресу бюро правової допомоги – відділів Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які 1 вересня розпочали свою діяльність на території Дрогобиччини. Місто Борислав, вул. Міцкевича, 64, місто Дрогобич,              Л. Українки, 70. місто Трускавець, вул. Данилишиних, 62.

Марічка Бойко

джерело: Стрийський МЦ


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Було б непогано, якби гроші в гаманці займалися любов'ю і розмножувалися
- Наталочко, сонечко, до нас сьогодні гості зайдуть, приготуй щось на вечерю? - Без проблем, а як приготувати - щоб ще прийшли чи щоб більше не приходили?JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень