Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЗавтра у Харкові пройде марш пам'яті героїв УПА та загиблих під час АТО

2014-10-13 20:58:06


Марш пам’яті героїв Української повстанське армії (УПА) та загиблих під час АТО відбудеться в Харкові ввечері 14 жовтня за ініціативи батальйону «Азов».

«Було ухвалено рішення щодо проведення цих маршів у Харкові, Одесі та Києві... Ми говоримо про те, що роблять представники батальйону «Азов». Вони виступили з ініціативою та патронують проведення маршів у цих трьох містах», – повідомив представник батальйону «Азов» Михайло Ніконов на прес-конференції в Харкові в понеділок, інформує Інтерфакс-Україна.

Ідею проведення маршу вже підтримали деякі громадські організації та рухи («Східний корпус», «Правий сектор», «Громадська варта Харків», «Слобідське козацьке військо», харківські «ультрас» та інші). За прогнозами організаторів, в акції візьмуть участь до 3 тисяч людей.

М. Ніконов наголосив, що акція має аполітичний та мирний характер.

«Використання піротехніки на марші не заплановано, цьому запобігатимуть. Ми будемо наполягати на тому, щоб абсолютна більшість учасників маршу була без балаклав, оскільки це бентежить громадськість... Ми робитимемо все, щоб уникнути провокацій», – сказав М. Ніконов.

За його словами, виняток із цього правила можуть становити лише учасники так званої театралізованої групи (люди у формі ЗСУ, УПА та козацтва).

М. Ніконов також назвав абсурдом поширювану в соціальних мережах інформацію про начебто плановані учасниками маршу заворушення та погроми (зокрема, захоплення православних церков).

У свою чергу начальник управління громадської безпеки ГУ МВС у Харківській області Сергій Бірбасов, який також був на прес-конференції, повідомив, що міліція вживає заходів, щоб не допустити провокацій і порушень громадського порядку під час маршу.

«Звісно, буде посилене патрулювання центру міста, як завжди під час масових заходів. Крім того, ми спільно з організаторами здійснюватимемо охорону громадського порядку. Буде достатня кількість працівників міліції», – сказав С. Бірбасов.

джерело: zik


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд
- Слухай, ти звідки мені постійно дзвониш? Щось номер не визначається. - З домофона, придурку. Відкрий двері, я вже тут третю годину стою!!!!!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень