Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ жовтні в Україні зафіксовано п’ять випадків насилля щодо журналістів

2014-10-13 21:09:46


У жовтні в Україні зафіксовано п’ять випадків насилля щодо журналістів

У період із 1 по 10 жовтня в Україні зафіксовано п’ять випадків застосування фізичної агресії щодо журналістів.

Про це 13 жовтня повідомляє прес-служба Інституту масової інформації.

Зокрема, у Житомирі стався напад на журналістку видання «20 хвилин» Марію Шомко. На неї неподалік її дому намагався наїхати невідомий автомобіль, проте вона встигла відбігти. Марія пов’язує цей випадок з журналісткою діяльністю.

В Івано-Франківську винуватці ДТП погрожували журналістці «Репортера» Наталії Джулай фізичною розправою за фотозйомку аварії.

Суддя Ленінського районного суду міста Миколаєва Юрій Крутій на судовому засіданні з розгляду справи про ДТП, винуватцем якого був начальник управління з надзвичайних ситуацій Миколаївської ОДА Петро Камінський, намагався разом з адвокатами обвинуваченого вигнати кореспондентку інтернет-видання «Преступности.НЕТ» Олену Мельникову, журналіста інтернет-видання «Новости-n» Андрія Прокопенка, журналістку «Миколаївського центру журналістських розслідувань» Олену Нефедову з кабінету, де проводилось засідання.

Гендиректор одеського «Сьомого каналу» Михайло Малишев заявив, що йому погрожували невідомі з вимогою змінити редакційну політику телеканалу. За його словами, невідомі рекомендували змінити редакційну політику каналу, оскільки передачі, які транслюються каналом, зачіпають інтереси дуже шанованих людей в місті.

На Чернігівщині невідомий погрожував розправою журналістам місцевої газети. Співробітники Чернігівського міського відділу УМВС проводять перевірку за фактом погроз. Назва газети не розголошується.

Довідка.

Даний звіт підготовлено в рамках проекту «Мережа медіа-спостерігачів», який виконує ІМІ за підтримки freedom house та МЗС Норвегії.

джерело: zik


Що ще читають на цю темуКоментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень