Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУрочисте нагородження переможців і призерів iv Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»

2017-03-30 15:11:32


Урочисте нагородження переможців і призерів iv Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»

31 березня об 11.00 год. в Посольстві Литовської Республіки в Україні відбудеться Урочисте нагородження переможців і призерів iv Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»

iv Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (далі Конкурс) проведено у вересні 2016 року – березні 2017 року Посольством Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України.                      

У Конкурсі взяло участь понад 5,5 тисяч учасників з усіх регіонів України.

Журі Конкурсу (представники Посольства Литви в Україні, Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», Мінкультури, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Національної телекомпанії України, Національного авіаційного університету тощо) визначило 26 його переможців і призерів.

Урочисте нагородження переможців і призерів Конкурсу відбудеться                       за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, Державного секретаря Міністерства культури України Ростислава Карандєєва, голови правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» Павла Горінова у Посольстві Литовської Республіки  в Україні за адресою: м. Київ, вул. Буслівська, 21.

«Я – європеєць. Два слова, десять літер, сто тисяч нескінченностей тлумачень. Щоденна мантра, яка подіє лише тоді, коли кожен знайде глибоко в собі її значення і дослухається до нього. Зі своїм тлумаченням я визначилась точно і невідступно слідую покладеним в його основу тезам. Тож можу впевнено сказати, що я – гідна донька своєї землі, громадянка своєї держави. І разом із тим, я – європеєць», - написала в своєму есе Дячук Анастасія, учениця Криворізької гімназії №49 Дніпропетровської області, одна з переможниць Конкурсу.

Переможців Конкурсу буде нагороджено цінними подарунками та сертифікатами на заохочувальну поїздку до Литовської Республіки.

 

Для участі у заході необхідно акредитуватись до 18.00 год. 30 березня 2017 року за телефонами: 044-501-01-15, 067-407-77-98, 096-596-14-12.

 

 

 

джерело: власне


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Найстрашніше слово в ядерній фізиці - «Упс»

Маленький хлопчик бігає по квартирі. Скидає книжки з полиць, розкидає одяг, перекидає стільці. Прибігає мама: - Ти що робиш? - Бавлюся у гру. - У яку? - ...твою мать, де ключі від машини?!

Старлан


Сорочинський ярмарок
Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень