Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУрочисте нагородження переможців і призерів iv Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»

2017-03-30 15:11:32


Урочисте нагородження переможців і призерів iv Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»

31 березня об 11.00 год. в Посольстві Литовської Республіки в Україні відбудеться Урочисте нагородження переможців і призерів iv Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»

iv Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (далі Конкурс) проведено у вересні 2016 року – березні 2017 року Посольством Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України.                      

У Конкурсі взяло участь понад 5,5 тисяч учасників з усіх регіонів України.

Журі Конкурсу (представники Посольства Литви в Україні, Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», Мінкультури, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Національної телекомпанії України, Національного авіаційного університету тощо) визначило 26 його переможців і призерів.

Урочисте нагородження переможців і призерів Конкурсу відбудеться                       за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, Державного секретаря Міністерства культури України Ростислава Карандєєва, голови правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» Павла Горінова у Посольстві Литовської Республіки  в Україні за адресою: м. Київ, вул. Буслівська, 21.

«Я – європеєць. Два слова, десять літер, сто тисяч нескінченностей тлумачень. Щоденна мантра, яка подіє лише тоді, коли кожен знайде глибоко в собі її значення і дослухається до нього. Зі своїм тлумаченням я визначилась точно і невідступно слідую покладеним в його основу тезам. Тож можу впевнено сказати, що я – гідна донька своєї землі, громадянка своєї держави. І разом із тим, я – європеєць», - написала в своєму есе Дячук Анастасія, учениця Криворізької гімназії №49 Дніпропетровської області, одна з переможниць Конкурсу.

Переможців Конкурсу буде нагороджено цінними подарунками та сертифікатами на заохочувальну поїздку до Литовської Республіки.

 

Для участі у заході необхідно акредитуватись до 18.00 год. 30 березня 2017 року за телефонами: 044-501-01-15, 067-407-77-98, 096-596-14-12.

 

 

 

джерело: власне


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.

Батько сварить сина:

- Скільки разів я тобі говорив, щоб ти не грався з сірниками!!?

- Я не грався... Я прикурював!

Старлан


Сорочинський ярмарок
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2016

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень