Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрів«Розумне місто» від тепер і в Трускавці

2017-04-05 15:19:01


12 серпня в Трускавці відбувся семінар «Електронне врядування в українських реаліях: інструменти та приклади реалізації», а також презентація проекту електронного самоврядування «Розумне місто».

«Розумне місто»  –  це децентралізована, інформаційна система з набором модулів індивідуально підібраних, для кожного населеного пункту. Метою проекту є об'єднати зусилля громади та влади над вирішенням проблем міста шляхом роботи через зручний web-сервіс (інформування населення щодо діяльності державних органів влади; можливість отримати оперативну інформацію щодо проблем в місті; можливість вивчати популярні цілі для капітальних інвестицій; покращення рівня обслуговування державними установами в місті; збільшення доходів через відкритість бюджету та витрат; контроль роботи влади і комунальних підприємств; зручність інформування влади про проблеми міста; доступ до актуальної інформації; можливість ведення реального діалогу з владою тощо).

Після завершення семінару  керівництво міста та проекту «Розумне місто» підписали меморандум про співпрацю. Модеруватимуть проект –  розробники. Скористуватись інформаційною системою трускавчани зможуть найближчим часом.

джерело: Розумне місто


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Якщо ти живеш у цій країні і не володієш її мовою, то ти або гість, або загарбник, або несповна розуму. Омар Хайям.

У мене класичний гардероб:

1. Надіти нічого.

2. Вішати нікуди.

3. Викинути шкода.

4. І спеціальна полиця "Раптом схудну».


Старлан


Сорочинський ярмарок
Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень