Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівБогдан Мисько гідно представив шаховий Дрогобич на Всесвітніх бойківських фестинах

2017-08-10 09:01:14


Богдан Мисько гідно представив шаховий Дрогобич на Всесвітніх бойківських фестинах

Богдан Мисько гідно представив шаховий Дрогобич на Всесвітніх бойківських фестинах

З 2 по 6 серпня цього року на Турківщині тривали Шості Всесвітні бойківські фестини. Це свято відбувається раз у п’ять років і збирає бойків з різних куточків нашої планети. Святкування відбувалися у різних населених пунктах Турківщини, основні заходи відбулися у м. Турка та на території "Співочого поля" у с. Явора. У цьогорічній програмі фестивалю – туристичні походи, концерти, турніри з шашокта шахів, міжнародні конференції, конкурси, спортивні змагання, вистави, змагання силачів, творчі зустрічі, море музики та багато іншого. У проведенні цього фестивалю взяли активну участь й мешканці Дрогобиччини.
Гідно представив шаховий Дрогобич, зокрема Дрогобицький шахово-шашковий клуб «Софія» на Всеукраїнському турнірі з шахів, що проходив у рамках фестивалю, ветеран нашого Клубу Богдан Мисько. Три дні змагань у немилосердну спеку не завадили шанувальнику Клубу здобути перемогу: Богдан Миколайович отримав кубок переможця та грамоту за зайняте перше місце серед ветеранів, чим захистив спортивну честь шахового Дрогобича. Повернувся додому наш шахіст втомленим, але щасливим. Змагання тривали три дні у НВК м. Турка. У них взяли участь шахісти зі Львова (5 чол.), Самбора (4), Стрия (2-3), Трускавця(4), Турки (4-5); Дрогобич у турнірі представив лише Богдан Мисько.
Богдан Миколайович сьогодні черговий раз завітав до Клубу, щоб зіграти декілька тренувальних партій зі своїм тренером, кандидатом у майстри спорту України з шахів Михайлом Савицьким (див. фото). Як розповів Богдан Миколайович, грою в шахи він захопився ще з шкільних років – у сільській школі на Самбірщині, де він жив і вчився, діяв шаховий гурток. Згодом пан Богдан переїхав до Дрогобича і оселився у місті Котермака. «Я влюбився у Дрогобич з перших днів, мені подобається дрогобицька громада, дрогобичани. Якщо матиму ще сил, то братиму участь у шахових змаганнях кожного року».
Ми вітаємо ветерана Клубу Богдана Миська з блискучою перемогою на шаховому турнірі та бажаємо йому міцного здоров’я, довголіття, наснаги, масу цікавих партій та нових перемог.

 

джерело: власне


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.

Акушерка запитує молоду матусю:

- А батько дитини буде присутній при родах?

- Навряд чи…

- А чому?

- Та він з моїм чоловіком в поганих стосунках.


Старлан


Сорочинський ярмарок
Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень