Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівВ поліції повідомили, які купюри найчастіше підробляють в Україні

2017-09-03 17:20:59


В поліції повідомили, які купюри найчастіше підробляють в Україні

Українські фальшивомонетники найчастіше підробляють купюри номіналом в 500 гривень і сто доларові банкноти – саме їх найчастіше виловлювали співробітники Нацполіції.

Про це на запит ubr.ua інформували в листі департаменту комунікацій Нацполіції, – повідомляє begemot.media.

Згідно зі звітом Департаменту захисту економіки (ДЗЕ) Національної поліції України, з початку 2017 року через обіг вилучено поліграфічних підробок банкнот номіналом 500 грн в кількості 183 шт. Велика частина була виявлена ​​на території столиці та навколишніх міст з області.

Також виявлено та вилучено офсетні підробки банкнот номіналом 500 грн в кількості одна тисяча сто двадцять одна шт. Вони вилучалися переважно в Києві і Запорізькій області.

В якості прикладів наведені наступні випадки

Купюра в 500 грн зразка 2006 року (серійний номер АГ 2461578) була виявлена ​​касиром Західного ГРУ «Приватбанку» у Львові при перерахуванні виручки розташованого в Тернополі підприємства. За результатами дослідження, проведеного експертом відділу грошового обігу у Львівській області Департаменту грошового обігу банкноту визнали підробленою і вилучили з обігу.

Також купюру номіналом 500 грн зразка 2006 року (серійний номер ВМ 5447613) виявили в одному з харківських відділень «УкрСиббанку» при перерахуванні готівки, які надійшли від одеського обласного філіалу «Ощадбанку».

ДЗЕ Нацполіціі зазначає, що регулярно проводить заходи щодо дотримання законодавства та нормативно-правових актів у сфері валютних операцій, припиняє порушення фінустановами правил проведення валютних операцій.

Таким чином за період 2017 року було виявлено понад 25 злочинів, пов’язаних з підробкою банкнот.

Наприклад, в липні 2017 року працівниками ДЗЕ Національної поліції України на території Тернопільської області була розкрита діяльність групи осіб, які незаконно зберігали для збуту і збували підроблені долари номіналом $50 і $100. Ділки налагодили виробництво підробок в приміщенні приватної друкарні.

Читайте також: НБУ запустив мобільний додаток про захист нацвалюти Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/09/03/v_politsii_povidomyly_yaki_kupyury_naychastishe_pidroblyayut_v_ukraini_1160529

джерело: зік


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень