Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівСупрун радить уже шукати сімейних лікарів Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/09/20/suprun_r

2017-09-20 15:48:55


Супрун радить уже шукати сімейних лікарів Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/09/20/suprun_r

Пацієнти вже зараз можуть починати пошуки сімейних лікарів.

Про це заявила в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на прес-конференції з нагоди запуску електронної системи охорони здоров’я в тестову експлуатацію.

«Дуже важливо, щоб наші пацієнти, наші громадяни вже почали шукати своїх лікарів. Хоча система запускається з 1 січня, ми не зможемо за один день чи навіть за місяць знайти своїх лікарів. Звертайтеся до лікарів вже зараз, вони вже можуть зайти в систему і почати підписувати з вами декларацію», – сказала вона.

Нагадаємо, 8 червня депутати прийняли в першому читанні законопроект про медреформу. Цьому передували спори з приводу якості цього документа. У законопроекті передбачено безкоштовне надання екстреної медичної допомоги, первинної та паліативної. Щодо інших медичних послуг пропонується застосувати спільну оплату клієнта і держави. Перелік послуг, ліків та тарифи ще не встановлені, над цим повинна працювати так звана «Нацслужба здоров’я».

А ось супровідний законопроект про фінансове забезпечення провалили. В залі було лише 163 голоси «за» підтримку в першому читанні, 197 голосів – за повторне перше читання 209 – за повернення суб’єкту законодавчої ініціативи. Також парламент збирається розглянути медреформу у другому читанні найближчим часом, повідомляє 112.ua. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/09/20/suprun_radyt_uzhe_shukaty_simeynyh_likariv_1170967

джерело: зік


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

Він хотів налагодити відносини з тещею і вирішив замовити їй по Інтернету красиве модне плаття, але, як на зло, вона прокинулася якраз в той момент, коли він вимірював її рулеткою...JOOBLEСтарлан


Сорочинський ярмарок
Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень