Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівНаціональний корпус Львівщини провів час із учнями Журавського інтернатного закладу

2017-11-02 18:39:42


Національний корпус Львівщини провів час із учнями Журавського інтернатного закладу

Національний корпус Львівщини провів час із учнями Журавського інтернатного закладу

29 жовтня актив Національного Корпусу Львівщини вчергове вирушив до дітей, що вчаться та ведуть своє життя в інтернаті у селі Журавно. Попри жахливу погоду, що охопила практично усю область, активісти львівського осередку у плановому складі доправилися до місця призначення. Зустріч насправді була неабияка, на дітей не тиснув депресивний осінній вигляд за вікном й зустріли активістів Національного Корпусу вони радо та переповненими бойовим настроєм.

Активістами була продемонстрована міць полку АЗОВ й передусім усього Азовського руху. Веденням у даний цикл розповіді була історіяактивного життя руху, що загартувала нас ще у часи Майдану та безперестанно робить дотепер. Під кінець – живий показ зброї та теоретично-показовий механізм її роботи в формі зборки-розборки. Діти не горіли бажанням ставити різного роду питання в ході лекції тому, що достатньо мало ознайомлені з тим станом, в якому країна опинилася, проте, це не означає що в їхніх очах не була переповнена цікавість до цієї теми та ролі, яку несе Азовський рух в Україні та майбутньому нації.

Нація починається з найменшого покоління – це беззаперечний факт. Саме те, в яких умовах нація розвиватиметься та чого буде навчатися, позначиться вперш за все на їхньому майбутньому житті та поведінці, а відтак і на майбутньому держави в цілому.

Активісти неодноразово повідомляли керівництво інтернату про запланований приїзд, на що вони давали не зовсім позитивну відповідь. У висновку ж, все відбулось так, як і було обіцяно і не скінчилося негативними наслідками. Зовсім навпаки, діти формували собою дуже мотиваційну атмосферу і не давали приводу зупинятись.

Нагадаємо, це був вже другий приїзд до школи-інтернату «Журавно», подальші приїзди наших активістів до інтернатного закладу цілком можливі, тому діти яким активісти дуже полюбилися, та так, що ті не хотіли відпускати їх додому, можуть очікувати на них знов і знов.

Денис

 

джерело: власне


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Тільки у нас, в Україні, перебігаючи дорогу на червоне світло, тебе може збити пішохід, що біжить на зустріч...

Акушерка запитує молоду матусю:

- А батько дитини буде присутній при родах?

- Навряд чи…

- А чому?

- Та він з моїм чоловіком в поганих стосунках.
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень