Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ нашому місті є СЕРЦЕ

2017-11-02 19:10:49


У нашому місті є СЕРЦЕ

Якщо у Дрогобичі щось робиться - значить, місто ЖИВЕ і МРІЄ. Значить воно отримує якийсь заряд від ентузіастів, прагне розвиватися, а не занепадати. Значить, є якась НАДІЯ.
От уявіть собі на мить, що йдете Дрогобичем, його вулиці освітлює сонце, дме вітер, але нікого живого на своєму шляху не зустрічаєте. І крім каркання круків на тополях та шуму вітру, що підхоплює опале листя, ви не чуєте жодних звуків. Ви - самі у такому великому місті. Так, коли відчуєте себе одинаком, то місто для вас уявно збільшиться в рази. Від однієї такої уяви стає моторошно!
Проте у нашому місті є СЕРЦЕ. Воно пульсує у його активі. І чим більшатиме ядро активу - тим швидше місто вийде зі стану стагнації.
Тривають ремонтні роботи Дрогобицького музичного коледжу ім. Василя Барвінського (колишнє музучилище). Коли б не проходив біля цього навчального закладу, то з вікон, наче з пасіки, завжди можна почути багатоголосся різних музінструментів - тут кипить вічно молоде, творче життя! І від цього радіє серце.🌹😉🎼🎵🎶🎷🎸🎻🥁🎹
Фотограф Юрій Федчак, Гомін Галичини

джерело: власне


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд

- Ти так схудла! Це нова дієта?

- Так, морква, буряк і картопля.

- А що робила, варила або смажила?

- Копала!


Старлан


Сорочинський ярмарок
Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень