Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Дрогобичі відзначили 77 річницю проголошення Акту відновлення Української держави

2018-07-03 18:16:38


У Дрогобичі відзначили 77 річницю проголошення Акту відновлення Української держави

У Дрогобичі відзначили 77 річницю проголошення Акту відновлення Української держави

1 липня, у Дрогобичі біля старовинної дерев’яної церкви Юра, як 77 років тому, відбулися урочистості з нагоди проголошення Акту відновлення Української держави 30 червня 1941 року.

Захід розпочався молебнем. Відтак відбулося віче, на якому виступили секретар Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА Анна Рудник, викладач Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка, доктор історичних наук Василь Ільницький, голова міської організації «Національного корпусу» Ігор Бараняк, голова проводу Львівської обласної організації Конгресу українських націоналістів Тарас Гентош.

Виступаючі згадали   героїв Чину 30 червня 1941 року, говорили про його видатну роль у подальшій боротьбі українців за свою державу, яка триває і сьогодні, про героїзм наших воїнів, котрі мужньо захищають східні терени від російського агресора, вшанували пам’ять бійців, які віддали свої життя за Україну.

Учасники заходу з подивом констатували, що його проігнорувала місцева влада. Не прийшов на урочистості ні міський голова, ні його заступники. Не було і очільників Дрогобицького району.

Іван

джерело: власне


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень