Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівВідкрили епатажну виставку

2018-10-10 19:00:47


Відкрили епатажну виставку
У Львові відкрили виставку

Фото: Валерій Шмаков

У Львові відкрили виставку

Художники Ігор Щуров та Йоханан Петровський-Штерн.

У Львові відкрили виставку

У Львові відкрили виставку

 

26 вересня у Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького відкрили виставку "Еротика куртуазна та іронічна в графіці та живописі" Ігоря Щурова та Йоханана Петровського-Штерна.

"Була би в мене пристрасть до малювання, малював би портрети ударників капіталістичного руху. У 6 років опинився в Третьяковській галереї, побачив там картини Брюллова, Сомова, після чого відстав у розвитку", - розповідає художник ілюстратор Ігор Щуров.

Пише сцени із куртизанського минулого, декаденство, моду xvii-xix cт. та античні сюжети. Використовує олівець і туш. 
"Малюю те, що хочу, і хочу те, що малюю. Еротика привертає увагу. Ми з'явились на світ завдяки еротиці".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оголена художниця влаштувала перформанс у німецькому музеї

"Це моя єдина серія робіт, яка демонструється в Східній Європі. Все інше - у США, - розповідає американський художник Йоханен Петровський-Штерн. Коли подорожую Україною, Польщею чи Австрією, малюю. Завжди маю із собою акрилові фарби та пензлі. Роблю маленькі картини в дорозі. Ті, які у США, висотою 2 метри".

Він також історик, філолог, професор іудейської історії університету у штаті Іллінойс, США. Народився у Києві. 2001-го отримав звання Доктора Філософії в університеті штату Массачусетс. Живе у США.

 

Автор: Валерій Шмаков

Художники Ігор Щуров та Йоханан Петровський-Штерн.

Художники Ігор Щуров та Йоханан Петровський-Штерн.

"У цій серії малював типові порнографічні та колоеротичні сюжети. Намагався їх гуманізувати. Ці образи вже знаходяться за межами еротики і водночас не наближаються до порно. Маю на такі речі іронічний, насмішливий, деколи саркастичний погляд. В еротиці є одна важлива умова - краса тіла. Та мене вона не бентежить. У стосунках пафос відчуття саме "того" моменту", блискавка бажання і пристрасті набагато важливіші, ніж краса. На картинах немає жодного красивого звабливого жіночого тіла. Але момент, коли проходить іскра між партнерами через дотик, через погляд, — намагався відтворити".

У роботі художник використовує 3 кольори — червоний, чорний і білий. Цим переносить своїх персонажів на межу тонкої сатири через призму порно:

"Якщо суспільство не може посміятись з себе, — воно не може рухатись. Суспільство, яке зайняте самолюбованням, не може розвиватись. Воно стоїть на місці", - акцентує Петровський-Штерн.

Полотна художників експонуватимуться у Національній галереї імені Бориса Возницького до 26 жовтня.

У Львові відкрилась виставка ілюстрацій художниці Марти Яцишин під назвою "stop censoring our fucking art", метою якої є показати новаторський підхід висвітлення оголеного тіла як витвору мистецтва.

джерело: Газета.ю.ей


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.
Маленький хлопчик бігає по квартирі. Скидає книжки з полиць, розкидає одяг, перекидає стільці. Прибігає мама: - Ти що робиш? - Бавлюся у гру. - У яку? - ...твою мать, де ключі від машини?!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень