Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрів"Я маю право голосу!"

2019-03-06 10:01:03


Саме у рамках такої інформаційної кампанії відбулися заходи у Дрогобицькому міському територіальному центрі соціального обслуговування.  Учасниками інформаційних сесій були соціальні працівники та клієнти, які перебувають на обслуговуванні центру – слухачі правознавчого факультету, що функціонує на базі Університету Третього віку.  Під час цих заходів  Петро Габрівський заступник начальника відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  розповів присутнім про те, як перевірити себе у списку виборців, що робити у випадку виявлення відсутності чи недостовірності відомостей, зазначених у списку виборців.

Слухачі також дізналися про те, як буде організовано голосування виборців за місцем перебування, як перевірити, чи в списках виборців напроти прізвища виборця у графі «Примітки» є відмітка постійно нездатний пересуватись самостійно. Окрім цього, учасники заходу дізналися про те, що може зробити виборець, який тимчасово чи постійно не здатний самостійно пересуватися, але бажає проголосувати за місцем свого перебування.

Фахівець бюро правової допомоги також відповів на численні запитання присутніх, які стосувалися захисту їхніх виборчих прав. 

Ми нагадуємо читачам, що задля отримання правової допомоги з метою захисту своїх виборчих прав Ви можете звернутися до фахівців бюро правової допомоги . Адреси бюро:                   м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70, м. Борислав, вул. Адама Міцкевича, 64,  м. Трускавець,                      вул. Данилишиних, 62. Центр знаходиться за адресою: м. Стрий, вул. О. Бачинської, 1а.  Прийом громадян здійснюється з 8.00 до 17.00. 

джерело: власне


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд

Всі думають, що мрія кожної української дівчини - найти ідеального хлопця.. Так, звіснноооо!!! Наша мрія - жерти і не поправлятися!)))
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень