Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівПроводове мовлення на території нашого міста

2019-04-18 23:47:27


Проводове мовлення на території нашого міста

Радіо Слово перемогло в конкурсі Нацради з питань телерадіомовлення та отримало ліцензію на fm хвилю (100.2 мГц). Це вирішальний крок для того, аби залишити проводове мовлення на території нашого міста в історії. Невдовзі слухачі зможуть почути радіопередачі на будь-якому ФМ-приймачі, вдома, в автомобілі, через Інтернет канали, у Бориславі та у всіх навколишніх населених пунктах. Це, зокрема, вирішить і проблему обмеженого доступу до інформації для людей похилого віку, для яких це питання було вкрай важливим. Вітаю директора комунального підприємства Тетяна Шеремета та весь колектив «Радіо «Слово». Дякую за Вашу наполегливість та плідну співпрацю.

Та ще одне важливе досягнення. Наш спільний із польськими партнерами (Гміною Санок) проект "Нафтова колиска Європи: забута історія Польщі та України" - серед переможців конкурсу програми Євросоюзу "Польща-Білорусь-Україна". Для реалізації проекту передбачено 66 659 євро. Особлива подяка lev popel, начальнику відділу економіки та торгівлі міської ради, який і був головним розробником проекту. Це вперше в історії Борислава - ми отримаємо кошти Європейського союзу (хоча і невеликі) на реалізацію проекту.

Я вірю, що усі наші думки матеріалізуються. Очевидно, розвиток і майбутнє Борислава також залежать від наших думок. Тому мріймо про успішний Борислав і думаймо позитивно.

джерело: фб


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Народ — єдиний критик, чиє судження має цінність. - Марк Твен
Загадка: Сергій заробляє в місяць 20 тисяч гривень. А його дружина Оля витрачає в місяць 40 тисяч гривень. Питання: Сергій здогадується про існування Антона?JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень