Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Дрогобичі започатковано правову школу для журналістів…

2019-09-18 01:56:41


У Дрогобичі започатковано правову школу для журналістів…

У Дрогобичі започатковано правову школу для журналістів…

За ініціативи працівників Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та фахівців центральної міської бібліотечної системи м. Дрогобича 17 вересня у приміщенні бібліотеки імені Чорновола було започатковано правову школу для журналістів.

Головним організатором заходу і спікерами виступили – директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги пані  Марія Николаїшин і її колега зі Сколе – фахівчиня бюро правової допомоги - Віра Андрейків.

Захід відбувався у вільній і невимушеній обстановці. Цікаві обговорення, перегляд фільму, перевтілення під час навчань створили невимушену атмосферу і сприяли засвоєнню нових знань. Всі присутні мали можливість озвучити свою думку і отримати відповідь на важливі питання пов’язані з особливостями журналістської професії.

Наприкінці заходу присутні підвели підсумок і дійшли спільної думки – правова школа для журналістів потрібна, актуальна і корисна, бажано проводити навчання частіше.

Після завершення навчань відбувся звіт про результати трирічної діяльності бюро правової допомоги, які діють у територіальній юрисдикції Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які було започатковано саме 1 вересня три роки тому. 

Присутні представники дрогобицької громади та соціальні партнери з інших міст, де діють бюро правової допомоги, вітали працівників бюро правової допомоги з успіхами і високою ефективністю, дякували за співпрацю, бажали достойної оцінки і винагороди з боку держави.

Особливу подяку присутні висловили працівникам бюро правової допомоги за їхню людяність і безвідмовність навіть у тих випадках, які напряму не пов’язані з їхньою професійною діяльністю.

Петро Габрівський, фахівець бюро правової допомоги у Дрогобичі навів статистичні дані. Так, за підсумком роботи до усіх бюро правової допомоги цього місцевого центру надійшло 18933 звернення від громадян станом на кінець другого кварталу цього року. Цікаво й те, що зараз 73 відсотки всіх справ, які стосуються надання безоплатної вторинної правової допомоги, ведуть працівники цього місцевого центру, у тому числі й бюро правової допомоги.

Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги на сьогоднішній день обслуговує 5 районних міст обласного підпорядкування, 366 сіл і 9 селищ, 6 міст обласного значення – Борислав, Дрогобич, Новий Розділ, Стрий, Трускавець, 5 міст районного значення – Стебник, Сколе, Миколаїв, Жидачів, Ходорів.

Редакція газети «Гомін Галичини» вітає усі бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на чолі з їхнім директором, Марією Николаїшин, людиною надзвичайно високої свідомості з нагоди 3 років плідної праці і бажає подальших досягнень і натхнення в роботі.

Відвідала правову школу для журналістів

І підготувала матеріал

Анна Баневська

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

Акушерка запитує молоду матусю:

- А батько дитини буде присутній при родах?

- Навряд чи…

- А чому?

- Та він з моїм чоловіком в поганих стосунках.
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень