Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівХто ти, майбутній Олімпієць?

2019-11-06 12:14:13


Хто ти, майбутній Олімпієць?

Нещодавно, коли учні загальноосвітніх шкіл перебували на канікулах Львівська територіальна  організація ВФСТ «Колос», спільно з Управлінням фізичної культури та спорту ЛОДА, провели змагання з волейболу серед сільських школярів  ДЮСШ Львівщини серед хлопців та дівчат під девізом «Хто ти, майбутній Олімпієць?» які відбулися в місті Пустомити.

ДЮСШ «Явір» Дрогобицького району вперше взяла участь у тих престижних змаганнях. Хлопці та дівчата 2005 років народження під керівництвом тренерів Василя Дуба (Опака), Івана Лаганяка (Підбуж), Ігора Камінського (Верхній Дорожів) та Галини Лисишин (Нижні Гаї) гідно протистояли своїм суперникам із ДЮСШ Яворова, Сокалі, Старого Самбора, Судової Вишні, Пустомитів,  які двома складами представляли спеціалізовану школу «Майбутня Надія», та «Надія». Не маючи певного досвіду участі в таких змаганнях, наші хлопці та дівчата в боротьбі за третє місце поступилися більш досвідченим суперникам і задовільнилися четвертими місцями.

Попереду ще багато тренувань, клопіткої роботи тренерів але той факт, що діти полюбили вид спорту волейбол вселяє надію, що в майбутньому у нас виростуть свої Олімпійці. Хочеться подякувати керівникам райдержадміністрації - Руслану Щербі, Володимиру Ханасу та відділу освіти Івану Стецьку за розуміння та допомогу у відправленні вихованців ДЮСШ «Явір» на змагання.

Анна Баневська

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень