Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівЩо це було: прояв тероризму?

2014-12-03 10:43:31


Що це було: прояв тероризму?

Заглянувши у пошуковик Вікіпедії і ввівши слово "Тероризм", отримуємо його визначення: Терори́зм (від лат. terror — "жах") — суспільно небезпечна діяльність, яка полягає у свідомому, цілеспрямованому застосуванні насильства шляхом захоплення заручників, підпалів, убивств, тортур, залякування населення та органів влади або вчинення інших зазіхань на життя чи здоров'я ні в чому не повинних людей або погрози вчинення злочинних дій з метою досягнення злочинних цілей.

У понеділок, 1 грудня 2014 року, під час проведення оперативної наради з керівниками відділів та структурних підрозділів Дрогобицької міської ради, яка традиційно відбувається на початку тижня, до зали увірвалася група осіб у камуфляжних формах з символікою "Національної гвардії". Кількість осіб налічувала близько 10 осіб. Чоловіки оточили президію, де засідали Тарас Метик — секретар міської ради, який виконує обов'язки міського голови, Василь Пецюх — міський голова Стебника, а за трибуною виступав Іван Лепкий — начальник департаменту міського господарства.

Один з чоловіків підійшов до Тараса Метика і шепотом пригрозив, що люди в камуфляжі не задоволені тим, що він залишився працювати у міській раді та запропонував написати заяву на звільнення, — про це згодом, на прохання працівників виконкому, розповів сам посадовець. Всіма діями чоловіків кремезної статури керував, майданівець, боєць Національної гвардії Тарас Кучма.

Нагадаємо про події, які передували нинішнім. У п'ятницю, відбулася сесія міської ради, де депутати, 27 голосами проголосували за довіру Тарасу Метику, а також проголосували за задоволення заяв про відставку міського голови Олексія Радзієвського та першого заступника Івана Даціва. Відповідно до рішень сесії міської ради, Тарас Метик залишився на посаді секретаря міської ради та виконує обов'язки міського голови.

Щодо поведінки самого Тараса Кучми, то цей чоловік неодноразово у кабінетах міської ради своєю демонстративною поведінкою, яка порушує усі норми ділової етики, намагався провокувати державних службовців, дозволяв собі ображати їхню честь та гідність, а останнім часом — вдавався до погроз про позбавлення їх робочих місць.

Влада міста не розуміє такої поведінки, адже недавно відбулася конструктивна зустріч за участю членів "Майдану", його керівників, членами команди депутата ВРУ Богдана Матківського, влади міста. На цій зустрічі обговорили ситуацію в місті, де прагнення громади є дотримання стабільності, і чітко були розставлені крапки над "і", оскільки було заявлено, що працюватимуть так, як вирішить сесія: обере нового чи залишить чинного секретаря міської ради. Сесія відбулася, рішення прийнято. Постає запитання: "Які ще можуть бути претензії та непорозуміння?". Але бачимо, що певні особи, які декларують свою симпатію до європейських цінностей, незгідні з правовими нормами та рішеннями.

Виходячи з ситуації, можна й згадати той факт, що активісти-майданівці, завжди заявляють про те, що вони виконують рішення громади. Проте під час заходу, присвяченому річниці революції Гідності, яку організовувала ГО "Дрогобицький Майдан", мешканців міста зібралося до 100 осіб. Таке явище дає підстави для сумніву у підтримці громадою дій активістів.

З приводу інциденту, що стався, Тарас Метик звернувся до дрогобичан у інтерв'ю радіомовлення "Франкова Земля". Посадовець розповів про усі деталі останніх подій, які відбуваються у місті, і закликав громаду до єдності та спротиву тим особам, які сіють чвари та розбрат, підігрують агресору і окупанту тут на місцях.
 

джерело: Дрогінфо


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Допомагайте тим, хто в біді, і вони будуть пам’ятати про вас, коли знову будуть в біді.

Батько сварить сина:

- Скільки разів я тобі говорив, щоб ти не грався з сірниками!!?

- Я не грався... Я прикурював!
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень