Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ центральній міській бібліотеці Трускавця відбулася година спілкування: «Зоря надії»

2014-12-05 11:00:18


Є урочисті дні, з якими не прийнято вітати. Ми лише прагнемо приділити особливу увагу тим, кому доля приготувала важкі випробування. Щороку 3-го грудня весь світ відзначає День захисту людей з особливими потребами. Кожен із цих людей багато віддав би, щоб не бути причетним до цього вшанування. З нагоди цього свята у центральній міській бібліотеці відбулася година спілкування: «Зоря надії».

У затишній атмосфері ведучі заходу Ореста Касперська та Олександра Пфайфер привітали запрошених, побажали здоров’я, миру, добра і разом з зав. бібліотекою-філією №2 Лідією Стецик запросили до солодкого столу.

З вітальним словом виступила Надія Заблоцька, голова Трускавецької міської асоціації інвалідів наголосила, що 3-є грудня – це  День уваги і поваги, гідності людей з інвалідністю. І додала, що ми всі рівні перед Богом. Пані Надія від Громадської організації висловила особливу вдячність колективу Трускавецької центральної бібліотеки та бібліотеки – філії №2 за самовіддану, гуманну та благородну працю, чуйність та увагу до людей з особливими потребами, та вручила грамоту.

Своїми піснями та молодечим запалом порадували присутніх ансамбль «Сусідки»: Марія Семенова, Галина Фірман, Лев Петранівський та Юрій Кікта. Вірш «Невинний жарт, як для мого віку» зачитала Мирослава Мотика. З поетичним словом, з любов`ю до України та тривогою за її долю, виступив поет В’ячеслав Умнов.

На завершення всім присутнім були подаровані бібліотечні закладки-візитівки, які підготувала провідний бібліограф Ярослава Волчанська.

Олександра Пфайфер, провідний бібліотекар центральної бібліотеки м. Трускавця

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар


©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень