Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівДобудова школи в с.Летня на Дрогобиччині може бути включена до державної програми

2014-12-11 18:06:46


Про це заявлено на нараді щодо організації роботи комісії з передачі відділу освіти райдержадміністрації функцій замовника будівництва Летнянської школи, яка учора, 2 червня, відбулася у Дрогобицькій райдержадміністрації.

У нараді, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, взяли участь Летнянський сільський голова Роман Янісів, директор Летнянської школи Надія Козар, депутат районної ради Степан Костецький, керівники відділу освіти, відділу економіки, управління фінансів, юридичного сектору РДА, управління капітального будівництва районної ради, представники підрядної організації.

За підсумками наради директорові школи доручено зробити обґрунтування доцільності будівництва школи в Летні на 360 учнівських місць. Необхідно також провести із залученням фахівців експертизу уточненого кошторису відповідно до відкоректованого проекту та вишукати кошти на її оплату.

Найближчим часом комісія разом з підрядниками має виїхати на місце будівництва та перевірити виконані роботи, наявність пошкоджень, які підрядники обіцяють ліквідувати власним коштом.

Нагадаємо, будівництво школи в с. Летня на 360 учнівських місць було розпочате ще 1992 року коштом НАК "Нафтогаз України". Повна кошторисна вартість об'єкта – 14 млн. 223 тис. грн. На 1 січня 2009 року було освоєно 8 млн 299 тис.грн, ступінь будівельної готовності об'єкта становить 75%. На даний час будівельні роботи не ведуться через відсутність фінансування.

Дрогобицька райдержадміністрація

Новини району

джерело: лайфінфо


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Народ — єдиний критик, чиє судження має цінність. - Марк Твен
Він хотів налагодити відносини з тещею і вирішив замовити їй по Інтернету красиве модне плаття, але, як на зло, вона прокинулася якраз в той момент, коли він вимірював її рулеткою...JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень