Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівУ Дрогобичі частково відремонтували вулиці Самбірську і Коновальця

2014-12-11 18:16:10


У Дрогобичі частково відремонтували вулиці Самбірську і Коновальця

У понеділок, 8 грудня, на оперативній нараді в ратуші Іван Лепкий — начальник департаменту міського господарства, повідомив про те, що заплановані на 2014 рік роботи з ремонту дорожнього покриття вулиць міста — виконані у повному обсязі. Єдиний виняток — вулиця Зварицька, яку не встигли відремонтувати. Посадовець пообіцяв, що вулицю відремонтують на початку весни 2015 року.

Щодо вулиць Коновальця і Самбірської, то виконані роботи — це перший етап, адже з наступного року планується провести капітальний ремонт, як на вулиці Лесі Українки.

За словами Івана Лепкого, з наступного року необхідно приділити увагу ремонту вулиць 22 січня та В. Великого та іншим. Для цього потрібно внести доповнення при плануванні міського бюджету, адже потрібно чималі кошти на те, щоб ремонт доріг був якісним.

Щодо відфрезерованих відходів, то ними будуть засипати ті ділянки дороги, де вибоїни перешкоджають руху транспортних засобів. В основному —вулиця Самбірська.

джерело: Дрогінфо


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Перед тим, як діагностувати в себе депресію і занижену самооцінку потрібно впевнитись чи ви не оточені ідіотами. Зігмунд Фрейд

- Гроші є?

- Ні!

- А якщо знайду?

- Буду вдячний!
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень